Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Noże krążkowe

POLECAMY 25%
Dodaj do schowka  Porównaj 
eti 915
33.99  25.49 
Dodaj do schowka  Porównaj 
OLFA RTY-2/DX
86.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
OLFA RTY-2/G
60.99 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
OLFA RTY-1/C
43.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
OLFA RTY-4
33.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
OLFA RTY-3/G
79.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
OLFA CMP-1
34.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
OLFA CMP-1/DX
49.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
CLOVER 7500
59.00 
17%
Dodaj do schowka  Porównaj 
OLFA RTY-3/DX
119.00  99.00 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
eti 918
34.90 
Dodaj do schowka  Porównaj 
FISKARS 1003910
69.00 

NOŻE KRĄŻKOWE I ZAMIENNE OSTRZA

Nie wszystkie prace krawieckie da się precyzyjnie wykonać przy pomocy nożyczek. Wtedy świetnym rozwiązaniem okazują się być noże krążkowe. Pozwalają na precyzyjne cięcie prostych linii, są niezastąpione w trakcie tworzenia projektów patchworkowych. Zachęcamy do zapoznania się z wyselekcjonowanym asortymentem noży krążowych, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem eti.com.pl

Noże do precyzyjnego cięcia

Fiskars, Eti, Sew Mate, czy Donwei to firmy produkujące sprawdzonej jakości noże krążkowe, które idealnie nadają się do precyzyjnego cięcia linii prostej lub łuku. Bez względu na to, czy kroisz pojedynczą tkaninę czy kilka warstw – cięcie zawsze będzie idealne i gładkie. W naszej ofercie mamy noże o średnicy 18, 28, 45 i 60 mm. Dostępny na stronie system filtracji pozwoli Ci na wybór odpowiedniego rozmiaru bez zbędnej straty czasu. Noże krążkowe radzą sobie z różnego rodzaju tkaninami jak również papierem, skórą, czy materiałami syntetycznymi. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą lewo-, czy praworęczną. Ergonomiczne wykonanie rączek noży krążkowych sprawia, że bez problemu użyje ich każdy w bezpieczny i efektywny sposób. Ostrza takich noży mają ogromne znaczenie, są więc wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna lub tytan, które w razie potrzeby można wymieniać. W asortymencie posiadamy ciekawy model noża krążkowego pozwalającego na dekoracyjne rozcinanie materiałów w technice Chenille. Warto także podkreślić, że noże posiadają system blokowania, dzięki czemu praca z nimi jest bardzo bezpieczna.

Niezbędnik w każdej pracowni

Eti.com.pl ma w swojej ofercie ostrza proste oraz różnego rodzaju ostrza pozwalające na uzyskanie ciekawego wykończenia np. falistego. Dobrze zwrócić uwagę na inne narzędzia. Linijki, gilotynki, noże rękodzielnicze czy wymienne ostrza do noży. Polecamy gilotynę z obrotowym ostrzem i linijką, która jest w stanie przyciąć równo nawet kilka warstw materiału. Jej konstrukcja pozwala na wygodną, efektywną, czystą i bezpieczną pracę. Posiada magnetyczny system, który zapewnia sprawną i bezdotykową wymianę ostrza. Za to nóż do okrągłych wykrojów z pewnością przyda Ci się do wykrawania idealnych kół w bawełnie lub poliestrze.

Sklep internetowy z akcesoriami krawieckimi

Noże krążkowe to nie wszystko co przydaje się w pracowni krawieckiej. Bez względu na to czy szyjesz w domowym zaciszu czy posiadasz swój własny warsztat krawiecki - znajdziesz w naszej ofercie produkty, które Cię zainteresują. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi przyborami krawieckimi w naszym asortymencie. Pisaki samoznikające, kredki, nożyczki krawieckie, maty podkładowe, czy linijki. To tylko niektóre przykłady akcesoriów, które znajdziesz zebrane w dziale akcesoriów krawieckich.