Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Hafciarki wieloigłowe

Dodaj do schowka  Porównaj 
.JANOME MB-4Se
25999.00 
POLECAMY 7%
Dodaj do schowka  Porównaj 
.JANOME MB-4Se + ARTISTIC DIGITIZER
29998.00  27999.00 
.TEXI IRIS 10
29900.00 
Dodaj do schowka  Porównaj 
.JANOME MB-7E
27999.00 
6%
Dodaj do schowka  Porównaj 
.JANOME MB-7E + ARTISTIC DIGITIZER
31998.00  29999.00 
.HAPPY HCH-701P-30
39599.00 
.BROTHER PR-680W
43990.00 
.HAPPY HCS2-1201-30
53770.00 
Dodaj do schowka  Porównaj 
.BROTHER PR1055X
52900.00 
.HAPPY HCD3-1501-40
73699.00 
.HAPPY HCD3E-X1501-40W
88669.00 

Szybka i wydajna, wieloigłowa hafciarka komputerowa do pracy

Twoja nowa hafciarka komputerowa ma być wydajna i szybka? Szukasz hafciarki do zakładu, pracowni lub agencji reklamowej? Najlepszym wyborem będzie wieloigłowa hafciarka komputerowa. Jedną z ogromnych zalet wyboru modelu wieloigłowego jest funkcja automatycznej zmiany koloru nici, co pozwala hafciarce na samodzielną pracę bez konieczności ponownego nawlekania w trakcie wykonywania wielokolorowych haftów.

Komputerowe hafciarki wieloigłowe charakteryzują się też wyższą prędkością haftowania, liczoną na podstawie ilości wkłuć igły na minutę. Pozwala to na jeszcze wydajniejszą pracę, która bezpośrednio przekłada się na dużą oszczędność czasu, szczególnie przy dużych seriach.
Budowa profesjonalnych hafciarek do pracy, a w szczególności zastosowanie wąskiego wolnego ramienia umożliwia haftowanie niemal w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu.
Dopasowanie właściwego modelu hafciarki do potrzeb jest niezwykle istotne, dlatego zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza pomocy w wyborze, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – wypełnij formularz. Zachęcamy też do zapoznania się z artykułem „Jak wygodnie haftować i jaką hafciarkę wybrać” - przeczytaj artykuł.

Hafciarka wieloigłowa do firm, agencji reklamowych i zakładów

W miejscach, w których równie ważna co precyzja wykonania, jest również wydajność, hafciarka wieloigłowa sprawdzi się doskonale. W zależności od wybranego modelu hafciarki, może ona być wyposażona w 4, 6, 7 a nawet 10 czy 15 igieł. Tyle, ile w hafciarce igieł, tyle kolorów można zaprogramować przed rozpoczęciem pracy hafciarki. W trakcie haftowania zmiana koloru nastąpi automatycznie. Oznacza to, że im więcej igieł w hafciarce wieloigłowej, tym więcej kolorów będzie możliwych do wyhaftowania bez konieczności ponownego nawlekania igieł.

Wybór profesjonalnej hafciarki do pracy, to często możliwość wybrania dodatkowych, profesjonalnych akcesoriów. W zależności od modelu hafciarki można dobrać m.in. dodatkowe tamborki. Są to np. tamborki sprężynowe, płaskie lub cylindryczne tamborki do haftowania na czapkach i innych tubularnych kształtach, a nawet zestawy tamborków do haftu na skarpetach i obuwiu. Tak bogata oferta akcesoriów umożliwia haft niemal na każdej powierzchni, niezależnie czy jest to szlafrok, kieszeń spodni, tapicerka, skarpeta, t-shirt, czy obuwie.

Wieloigłowa hafciarka to komfort pracy

Hafciarka profesjonalna z określoną liczbą igieł oraz odpowiednio dobranymi akcesoriami daje niesamowity komfort pracy. Projekty haftów możemy dostarczać do hafciarki za pomocą wbudowanego portu USB, a w niektórych modelach również przy użyciu Wi-Fi. Można też połączyć komputer z hafciarką i przesyłać pliki bezpośrednio.

Każdy z producentów przystosował swoje modele tak, żeby potrafiły odczytać określone pliki z haftami oraz uniwersalny format .dst. Dlatego, przy tak profesjonalnym podejściu w hafciarni, czy agencji, obok dobrej i wydajnej komputerowej hafciarki wieloigłowej, nie może zabraknąć programu do projektowania haftów. Profesjonalny program pozwoli w pełni wykorzystać możliwości hafciarki i nadzorować proces od samego początku, czyli od zaprojektowania haftu aż do samego końca, czyli wyhaftowania wzoru.

Duży wybór hafciarek wieloigłowych w ETI

W naszym salonie uzyskasz fachową pomoc w wyborze odpowiedniego modelu profesjonalnej hafciarki do pracy. Mamy w ofercie najlepsze modele renomowanych producentów i polecamy tylko sprawdzone hafciarki, charakteryzujące się doskonałą jakością wykonywanych haftów, solidne, wytrzymałe i wydajne. Z ich pomocą ozdobisz odzież, własne projekty, home-decor, a także gadżety reklamowe.

Oferta hafciarek w ETI obejmuje również promocyjne zestawy z profesjonalnymi programami do projektowania haftów, a także wszelkie dodatki do hafciarek wieloigłowych oraz materiały eksploatacyjne. Mamy świetne nici hafciarskie, duży wybór igieł do haftu, flizeliny, hydrofolie oraz tamborki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu w razie pytań.