Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Nici szwalnicze i hafciarskie

Dodaj do schowka  Porównaj 
ARIADNA TALIA ZESTAW 12
27.99 
GUTERMANN 795941 (111)
8.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
GUTERMANN 795950 (755)
8.99 
POLECAMY 5%
Dodaj do schowka  Porównaj 
.KOMPLET NICI ARIADNA
83.94  79.99 
5%
Dodaj do schowka  Porównaj 
.KOMPLET NICI ARIADNA MINI
41.97  39.99 
7%
Dodaj do schowka  Porównaj 
.KOMPLET NICI ARIADNA MAXI
172.90  159.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
ARIADNA TALIA ZESTAW 6
13.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
ARIADNA TALIA NUDE
13.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
ARIADNA METALLIC ROYAL
32.99 

Trwałe nici maszynowe i nici hafciarskie

Odpowiednie nici maszynowe oraz nici hafciarskie gwarantują bezproblemową pracę na maszynie, owerloku czy hafciarce oraz odpowiednią jakość ściegów. Dlatego warto wybrać nici od sprawdzonych i solidnych producentów. Ważne, aby nici były gładkie, wytrzymałe, odporne na działanie wysokiej temperatury i środków piorących oraz żeby się nie rozwarstwiały i nie zrywały.

Dział „Nici” został podzielony na nici maszynowe oraz nici hafciarskie. Należy pamiętać, że innych rodzajów nici będziemy używać do szycia, a innych do haftowania. Nici maszynowe zapewniają bardzo dobrą szwalność, a uszytym wyrobom doskonałą trwałość. Nici hafciarskie mają połysk, są gładkie i wytrzymałe. Mają dużą odporność na rozwarstwianie się i zrywanie, dzięki czemu idealnie sprawdzają się podczas wykonywania haftu maszynowego.

Nici maszynowe, owerlokowe i hafciarskie – kolory i nawoje

W sklepie ETI znajdziesz szeroki wybór kolorów nici maszynowych, owerlokowych i hafciarskich. Każdy kolor ma swój indywidualny numer. Dzięki temu, łatwo można odnaleźć wśród wielu odcieni interesujący nas kolor. W zależności od wybranego rodzaju nici, dostępne są żywe, intensywne kolory lub delikatne pastele. Od koloru do wyboru.
Ponieważ palety kolorystyczne współpracujących z nami producentów są bardzo różnorodne, na naszej stronie znalazły się wybrane odcienie i kolory nici. Jeśli nie widzisz interesującego Cię koloru, skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc.

Zwróć uwagę, że nici są występują w różnych nawojach, a szpulki mają różne kształty. Nici do maszyn do szycia dostępne są w nawojach 200 oraz 500 m i bez kłopotu zmieszczą się na trzpieniu maszyny. Większe nawoje np. 5000 m dedykowane są przede wszystkim do maszyn przemysłowych, ale można ich również z powodzeniem używać do szycia na domowej maszynie. Należy tylko zaopatrzyć się w stojak na duże szpulki, który można dopasować do każdej maszyny.
Nieco inny kształt mają szpulki nici do owerloka. Najczęściej poleca się nici owerlokowe stożkowe, które charakteryzują się łatwością rozwijania. Dzięki temu bardzo rzadko dochodzi do zsuwania się i plątania nici wokół szpulki. Do owerloków domowych można stosować mniejsze nawoje, ale do większości modeli z powodzeniem można założyć również dużą szpulkę przemysłową.
Nici do hafciarek również dostępne są w różnych nawojach. Mniejsze nawoje stosuje się przede wszystkim do domowych hafciarek i maszyno-hafciarek, ale korzystając z dedykowanych stojaków na duże szpulki, można też z powodzeniem stosować duże szpulki nici o nawoju 5000 m, które na co dzień stosuje się w przemysłowych hafciarkach wieloigłowych.

Nici maszynowe i hafciarskie wysokiej jakości

Współpracujemy z uznanymi w Polsce i na świecie producentami nici szwalniczych i hafciarskich. Zaawansowane procesy produkcji, bogata historia i doświadczenie sprawiły, że firmy takie jak niemiecka Madeira czy nasza Ariadna są gwarantem najwyższej jakości oferowanych nici do maszyn do szycia i nici hafciarskich.

Oferta Ariadny, to przede wszystkim szeroki wybór nici do maszyn do szycia oraz nici owerlokowych, które można wybrać pojedynczo lub w zestawie. Madeira oferuje przede wszystkim nici hafciarskie w różnych nawojach, a także w wielu gotowych zestawach. Są również do nabycia nici szwalnicze Madeira Aerofil w różnych zestawach.

Zestawy startowe i promocyjne nici do maszyn i hafciarek

Z najczęściej wybieranych kolorów nici maszynowych oraz nici hafciarskich stworzyliśmy zestawy startowe oraz zestawy promocyjne. Dostępne są również zestawy w dedykowanych, wygodnych w użytkowaniu pudełkach.
Nici do maszyny do szycia spotkasz w zestawach wielokolorowych o różnej ilości szpulek w zestawie, a także w zestawach tematycznych, dedykowanych do konkretnych zadań np. szycia ubrań, szycia jeansu czy skóry.
Zestawy nici do hafciarek również występują w różnych wariantach kolorystycznych i zadaniowych. Do niektórych zestawów dołączone są dodatkowo palety kolorystyczne, dzięki czemu łatwiej można znaleźć w przyszłości interesujący nas odcień.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu ETI Radość Szycia. Znajdziesz tu wysokiej jakości nici szwalnicze oraz hafciarskie renomowanych producentów, jak Madeira czy Ariadna. Sprawdź również nasz dział „Okazje” i skorzystaj z licznych promocji na zestawy nici. Zapraszamy!