Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Nici hafciarskie

POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
MADEIRA 9764 WHITE
19.99 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
MADEIRA 9767 WHITE
79.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
MADEIRA BURMILON 120 - 501
41.90 
Dodaj do schowka  Porównaj 
MADEIRA BURMILON 120 - 500
48.90 
Dodaj do schowka  Porównaj 
MADEIRA BURMILON 200 - 501
39.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
MADEIRA BURMILON 200 - 500
49.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
MADEIRA 9764 BLACK
19.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
MADEIRA 9767 BLACK
79.99 
Dodaj do schowka  Porównaj 
ARIADNA SIRI 180 50000M KOLOR 0000
79.00 
ARIADNA SIRI 180 50000M KOLOR 799
79.00 

NICI HAFCIARSKIE - sklep internetowy

Sklep internetowy Eti.com.pl oferuje najlepszej jakości nici do hafciarek i maszyno-hafciarek jakie są dostępne na rynku. Idealnie układające się, odporne na zrywanie nici renomowanej niemieckiej marki Madeira pozwolą stworzyć przepiękne, zapadające w pamięć hafty. Jeśli potrzebujesz pomocy na jakimkolwiek etapie zamówienia, zachęcamy do współpracy z naszym zespołem. Bez wątpienia wybór dobrych jakościowo nici jest kluczowy dla komfortu pracy i satysfakcji z efektu końcowego.

CENIONE NICI DO HAFTU MADEIRA

Niemiecka firma Madeira produkuje nici do hafciarek najwyższej jakości, które są doceniane zarówno w pracach hobbystycznych jaki zakładach produkujących na szeroką skalę. Na stronach naszego sklepu umożliwiliśmy łatwe, przejrzyste wyszukiwanie oraz system filtrów, który pozwoli odszukać nić do hafciarki górną lub dolną oraz wielkość nawoju (100, 200, 400, 1000, 1500 i 5000 m). Nici dostępne w naszym sklepie występują w wielu kolorach (w tym nici multi kolorowe), jak i znajdziesz u nas specjalistyczne nici np. metalizowane czy świecące w ciemności. Zestawienie tylu możliwości dobierania barw oraz trwałość i odporność na zrywanie sprawia, że spełnią one swoją rolę wzorowo, nawet w najbardziej wymagających projektach. Dodatkowo nici te nie rozwarstwiają się, przez co doskonale nadają się również do pikowania i szycia ręcznego.

Nici do haftowania Madeira można zakupić w pojedynczych szpulkach lub w gotowych kompletach. Zestaw 24 szpulek o nawoju 1000 m działa bardzo inspirująco i zachęcająco do pracy. Możesz się też zdecydować na zestaw 18 szpulek o nawoju 400 m lub 8 o nawoju 200 m. Nici te cechują się szczególnie ładnym połyskiem, są wykonane z poliestru, dzięki czemu świetnie pracuje się nimi na co dzień, a wykonane z ich użyciem hafty są bardzo wytrzymałe. Nici do haftów, które proponujemy zachowują swój kolor na bardzo długo, są odporne na pranie, prasowanie i chlorowanie. Docenią je zarówno osoby, którym zależy na wyjątkowej wytrzymałości jak i te które szukają zachwycających kolorów.

HAFCIARKI I MASZYNO-HAFCIARKI RENOMOWANYCH FIRM

Doskonałe nici hafciarskie, to jednak połowa sukcesu. Dobra maszyna uznanej marki pozwoli w pełni wykorzystać potencjał nici do haftu. Tutaj również wychodzimy naprzeciw twoim potrzebom. Eti.com.pl, to miejsce w którym znajdziesz hafciarki i maszyno-hafciarki od renomowanych producentów: Redstar, Janome, Brother, to tylko kilka przykładów z wielu dostępnych w naszym sklepie. Jedno igłowe lub wieloigłowe hafciarki oraz maszyno-hafciarki oferujemy w szerokim zakresie cenowym, co pozwoli na zakup dobrego sprzętu bez względu na budżet. Dodatkowym atutem jest również fakt, że maszyny są objęte gwarancją, co sprawia, że będziesz mógł cieszyć się nim przez długi czas. Hafciarki i maszyno-hafciarki stają się coraz bardziej popularniejsze, a ich zastosowanie jest właściwie nieograniczone. Pozwalają stworzyć wiele projektów użytkowych i ozdobnych. Od logotypów na odzieży formowej lub roboczej, przez ozdobne ręczniki z inicjałami, po personalizację odzieży dla siebie, dziecka lub klientów.

Zespół eti.com.pl oferuje wsparcie zarówno przed, jak i po zakupie. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na budżetową hafciarkę jednoigłową, czy na wieloigłową z ogromnym polem haftu, to zawsze masz gwarancję wysokiej jakości sprzętu, obsługi oraz serwisu. Polecamy Twojej uwadze również, dostępne w kilku różnych wariantach programy do hafciarek i maszyno-hafciarek. Dzięki dobrej maszynie za pomocą wysokiej jakości nici do haftu stworzysz przepiękne, kolorowe wzory, które będą zdobić Twoją odzież i mieszkanie na długie lata.

SKLEP INTERNETOWY ETI.COM.PL

Zachęcamy do zapoznania się działem akcesoria. Znajdziesz tam wiele rożnych, przydatnych sprzętów jak np. stopki do hafciarek pozwalające na pracę z włóczką. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą e-mail lub telefonicznie.