Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Prasowanie
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
Okazje

Sposoby płatności

Staramy się zapewnić Państwu zróżnicowane rodzaje płatności, tak by każdy z Państwa mógł skorzystać z dogodnej dla siebie formy zapłaty za zakupy w naszym sklepie.

Metody płatności

- PayU -

System błyskawicznych płatności elektronicznych, po wybraniu tej metody nastąpi automatyczne przekierowanie do portalu obsługującego płatności PayU (PayU.pl), gdzie można dokonać szybkiego przelewu ze swojego konta bankowego lub zapłacić kartą kredytową. Zamówienie opłacone tą metodą trafia bezpośrednio do realizacji.

- Za pobraniem -

Za zakupy zapłać wygodnie przy odbiorze przesyłki kurierowi lub listonoszowi. Decydując się na dostawę kurierską masz możliwość zapłacenia zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Z kolei listonosze Poczty Polskiej płatność przyjmują wyłącznie gotówką. Zamówienie opłacane w ten sposób trafia bezpośrednio do realizacji.

- Przelew na konto bankowe -

Standardowy przelew wykonany z Twojego konta na nasz rachunek bankowy. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Dane bankowe:
Maszynosfera Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Grunwaldzka 400, 60-169 Poznań
nr. konta: ING BANK ŚLĄSKI 09 1050 1520 1000 0090 8046 1180
W tytule przelewu należy podać: numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego

- Odbiór osobisty -

Zamówienie możesz odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 400 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00, soboty 9:00-14:00). Za zakupy zapłacisz tutaj gotówką lub kartą płatniczą. Dla usprawnienia odbioru poinformuj nas wcześniej o planowanym terminie odbioru zamówienia.

- Płatność ratalna -

W naszym sklepie możesz dokonać zakupu towaru w systemie ratalnym.
Dowiedz się, jak kupować na raty w sklepie ETI.


Paczki pobraniowe i przedpłacone poprez PAY.U są wysyłane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (wyjątek soboty i niedziele), jednak zastrzegamy sobie czas realizacji do 3 dni roboczych.

W przypadku przelewu na konto bankowe paczki wysyłamy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (wyjątek soboty i niedziele), jednak zastrzegamy sobie czas realizacji do 3 dni roboczych.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!
biuro@maszynosfera.pl lub tel: 61 84 20 330