Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Komputerowe maszyny do szycia

 Maszyna do szycia ELNA 450 eXperience + nici i szpulki GRATIS, fig. 1 12%
Dodaj do schowka  Porównaj 
ELNA 450 EX
1249.00  1099.00 
 Maszyna do szycia JANOME DXL603  + nici i szpulki GRATIS, fig. 1 3%
Dodaj do schowka  Porównaj 
JANOME DXL603
1849.00  1799.00 
 Maszyna do szycia JUNO E1030 + szpulki i nici GRATIS, fig. 1 12%
Dodaj do schowka  Porównaj 
JUNO E1030
1249.00  1099.00 
 Maszyna do szycia Redstar S200, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
REDSTAR S200
1449.00 
 Maszyna do szycia Brother A50 + GRATISY, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
BROTHER A50
1769.00 
 Maszyna do szycia Minerva MC250C + nici i szpulki GRATIS, fig. 1 11%
Dodaj do schowka  Porównaj 
MINERVA MC250C
1849.00  1649.00 
 Maszyna do szycia Brother A80 + GRATISY, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
BROTHER A80
2050.00 
JANOME 5270QDC
2999.00 
 Maszyna do szycia Minerva MC90C + nici i szpulki GRATIS, fig. 1 17%
Dodaj do schowka  Porównaj 
MINERVA MC90C
1799.00  1499.00 
 Maszyna do szycia Elna 580+ eXperience, fig. 1 8%
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ELNA 580+ EX
3999.00  3699.00 
HUSQVARNA JADE 20
2399.00 
 Maszyna do szycia Brother A60, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
BROTHER A60
1850.00 
.JUKI HZL-HD40
1699.00 
.HUSQVARNA CLASS 100Q
1799.00 
HUSQVARNA OPAL 650
2849.00 
.JUKI HZL-HD80
1949.00 
JUKI HZL-HD197
1890.00 
.BROTHER A150
2450.00 
.JUKI HZL-G120
2690.00 

Komputerowe maszyny do szycia

O komputerowych maszynach do szycia można usłyszeć wiele opinii. Dla jednych jest to przede wszystkim niesamowita wygoda użytkowania, podczas gdy wiele osób wciąż boi się elektronicznych ułatwień. W nowoczesnych komputerowych maszynach można spotkać szereg ułatwień oraz funkcji, które sprawiają, że użytkowanie komputerowej maszyny do szycia jest nie tylko proste, ale i niesamowicie przyjemne.

Funkcje, w które może być wyposażona komputerowa maszyna do szycia to znana już z maszyn mechanicznych regulacja docisku stopki, pełna regulacja długości i szerokości ściegów, czy precyzyjny mechanizm transportu. Dodatkowo, zastosowana w maszynach elektronika, pozwala na wyposażenie ich w bardzo wygodne i pomocne funkcje automatyczne. W zależności od modelu maszyny komputerowej możemy mieć do dyspozycji automatyczne pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie, automatyczne obcinanie nici, czy elektroniczny suwak regulacji prędkości szycia. Popularną i często spotykaną funkcją jest również przycisk Start/Stop, który pozwala na szycie na maszynie komputerowej bez konieczności używania rozrusznika nożnego.

Komputerowa maszyna do szycia dla początkujących, hobbystów i profesjonalistów

Komputerowe maszyny do szycia mogą kosztować od kilkuset, do nawet kilkudziesięciu tysięcy zł. Wszystko zależy od funkcjonalności i możliwości danego modelu. Oczywiście, jeśli maszyna ma służyć osobie początkującej do nauki szycia, nie potrzebuje wszystkich możliwych udogodnień. Wraz z ceną maszyny komputerowej będzie rosła ilość programów ściegowych, rozmiar maszyny, a często również ilość akcesoriów, które dostaniemy już na starcie z maszyną. Więcej będzie również funkcji. W zaawansowanych modelach maszyn do szycia komputerowych, oprócz wspomnianych już funkcji automatycznych, będzie można znaleźć alfabet, wbudowany górny transport czy np. specjalne programy do szycia patchworków.

W ofercie naszego sklepu znajduje się duży wybór komputerowych maszyn do szycia dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Uniwersalne maszyny do szycia komputerowe dla początkujących pozwolą wykonać zdecydowaną większość domowych zadań. Będzie można na nich bez problemu dokonać drobnych poprawek oraz stworzyć od podstaw wymarzone projekty. Podstawowe maszyny komputerowe mają już niezbędne automatyczne funkcje i wyposażenie pozwalające na wykorzystanie wszystkich programów ściegowych dostępnych w maszynie.
W wyższych modelach maszyn komputerowych do szycia można znaleźć więcej programów ściegowych, w tym możliwość wyszywania liter i cyfr. Niektóre komputerowe maszyny mają możliwość wyszywania ściegów o szerokości 9 mm, co pozwala jeszcze efektowniej ozdabiać swoje projekty. Maszyny z serii XL oraz XXL charakteryzują się powiększonym polem pracy, które wynosi od 21 do nawet 28 cm między igłą a ramieniem maszyny, co pozwala na wygodną pracę z większymi projektami, a także pikowanie i szycie patchworków.

Bogactwo funkcji w komputerowych maszynach do szycia

Czy można sobie bez tych wszystkich elektronicznych udogodnień poradzić? Oczywiście, że można. Zawsze można ręcznie dokręcić koło zamachowe, żeby wypozycjonować igłę, czy obciąć nitki po zakończeniu szycia odcinka za pomocą zwykłych obcinaczek lub nożyczek. Jednak nie można zaprzeczyć, że posiadanie automatycznych funkcji w komputerowej maszynie do szycia to duże udogodnienie, które pozwala na oszczędność czasu, a także materiałów eksploatacyjnych np. nici.

Wybierając komputerową maszynę do szycia mamy też do dyspozycji decydowanie więcej programów ściegowych niż w maszynach mechanicznych, w tym od kilku do kilkunastu programów do obszywania dziurek, litery i cyfry oraz dedykowane programy do konkretnych zadań szyciowych np. programy do patchworku, do cerowania czy do szycia materiałów elastycznych. Nie każdy wymaga od maszyny komputerowej, żeby miała dużo programów ściegowych, ale w bardziej zaawansowanym stadium, kiedy oprócz szycia będzie chęć na ozdabianie, dekorowanie projektów oraz poznawanie nowych technik szycia, mogą się one okazać pomocne.

Komputerowe maszyny do szycia w ETI – tylko najlepsze marki

W dzisiejszych czasach nie trzeba się bać wadliwej elektroniki w maszynach komputerowych renomowanych producentów, a jest to jeden z powodów największych obaw przed zakupem. To są bardzo funkcjonalne i trwałe maszyny, a odpowiedni dobór pozwoli na wygodne użytkowanie i cieszenie się wszelkimi wybranymi udogodnieniami. W naszym sklepie z radością pomagamy w wyborze tej wymarzonej komputerowej maszyny do szycia. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń do nas lub wypełnij krótki formularz, a my w odpowiedzi wyślemy propozycje na wskazany adres mailowy.

W ETI znajdziesz starannie wyselekcjonowane maszyny do szycia komputerowe. Niezależnie od poziomu Twoich umiejętności jesteśmy w stanie dopasować porządną i trwałą maszynę komputerową do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn komputerowych na naszej stronie. Szeroki wybór pozwoli na znalezienie maszyny świetnie dopasowanej do Twoich potrzeb, która będzie służyć bezawaryjnie przez wiele lat.