Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Prasowanie
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
Okazje

Oferta sklepu

Sklep internetowy www.eti.com.pl oferuje produkty znanych i sprawdzonych marek

Oferta RADOŚĆ SZYCIA ucieszy każdego, kto szyje, prasuje lub naprawia odzież (ucieszy również pasmanterie, sklepy z maszynami do szycia, a także mechaników tych maszyn). Przygotowaliśmy praktyczny i uniwersalny asortyment. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprawdzone produkty. Wśród nich najwyższej jakości igły SCHMETZ. Obok firm niemieckich naszymi dostawcami są renomowani producenci z Japonii, Tajwanu i Włoch. Cieszymy się bardzo, że w naszej ofercie znalazły się również produkty polskie. Uzyskaliśmy wymagane atesty PZH. Wszelkie produkty zaopatrzyliśmy w zrozumiałe opisy i czytelne ilustracje. Mamy nadzieję, że nasz wysiłek ułatwi Państwu, choć odrobinę, życie.

Dział z maszynami do szycia zadowoli zarówno początkujące krawcowe jak i kreatywnych hobbystów oraz zawodowców (sprzedajemy maszyny do użytku domowego, dla chałupników oraz typowo przemysłowe). W naszej ofercie posiadamy maszyny największego producenta - Japońskiej firmy JANOME, oraz TEXI, SIRUBA, BROTHER czy HAPPY. Maszyny możesz kupić za gotówkę lub na raty. Dla maszyn JANOME posiadamy ekskluzywny program serwisowy "door to door" (kurier odbiera maszynę z Państwa domu i dostarcza ją z powrotem bez dodatkowych kosztów). Naszym konikiem są hafciarki, których posiadamy w ofercie całą gamę - od najprostszych jednoigłowych do przemysłowych wieloigłowych i wielogłowicowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również bogatą ofertę akcesoriów do maszyn do szycia, owerloków oraz hafciarek. Oferujemy szeroką gamę stopek do maszyn do szycia, pełną ofertę nożyczek krawieckich i hobbystycznych, rolki SOS do czyszczenia odzieży, dywanów czy tapicerki, a także różnego rodzaju akcesoria do szycia patchworków i quiltów.

Na szczególną uwagę zasługuje dział stoły prasowalnicze i wytwornice pary. Znajdą tam Państwo produkty firmy BATTISTELLA (Włochy) oraz TEXI. W naszej ofercie sprzęt do prasowania do użytku domowego, a także przemysłowego.

SPIRIT to prawdziwe S.O.S. Zakres zastosowania produktów z tego działu jest ogromny. Posiadamy produkty przydatne dla: blacharzy, chemików, drukarzy, dziewiarzy, elektromechaników, elektroników, elektryków, fotografików, garbarzy, grafików, hafciarzy, hobbystów, rowerzystów, konserwatorów, lakierników, mechaników wszelkich maszyn, pań i panów domu, producentów odzieży, producentów wyrobów z tworzyw sztucznych i gumy, rusznikarzy, tapicerów, tkaczy, włókienników i innych. Produkty te równie dobrze sprawdzają się w gospodarstwach domowych, służą do smarowania, czyszczenia czy zwykłego oliwienia...

Zapraszamy do zakupów.