Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Covery i Coverloki

5%
Dodaj do schowka  Porównaj 
MINERVA M4000CL
2999.00  2849.00 
Dodaj do schowka  Porównaj 
BROTHER CV3440
2580.00 
10%
Dodaj do schowka  Porównaj 
JANOME 2000CPX
3399.00  3059.00 
6%
Dodaj do schowka  Porównaj 
BROTHER CV3550
3059.99  2880.00 
HUSQVARNA HUSKYLOCK S21
3969.00 
Dodaj do schowka  Porównaj 
PFAFF COVERLOCK 3.0
3490.00 
10%
Dodaj do schowka  Porównaj 
JANOME CP3000P
5699.00  5129.00 
10%
Dodaj do schowka  Porównaj 
JANOME 1200D
6599.00  5939.00 
4%
Dodaj do schowka  Porównaj 
MINERVA M3000CL
2799.00  2699.00 
MINERVA M5000CL
3499.00 

Covery domowe i maszyny 2w1 czyli coverloki domowe

Cover domowy, zwany również maszyną drabinkową lub renderką, to maszyna niezastąpiona podczas wykańczania odzieży. Elastyczne ściegi drabinkowe, które domowy cover potrafi zrobić, sprawdzą się świetnie podczas pracy z dzianinami i materiałami elastycznymi.
Coverlock domowy, czyli maszyna 2w1, łączy w sobie funkcje owerloka oraz covera. Wybierając coverloka domowego otrzymasz bardzo funkcjonalną maszynę, która nie tylko zszyje i obrzuci krawędzie materiału, ale też profesjonalnie je wykończy.

Dzięki coverom domowym i coverlokom domowym można szybko i profesjonalnie wykończyć bluzy, t-shirty, bieliznę, a także odzież sportową. Wyposażone są w transport dyferencyjny (różnicowy), który zapobiega marszczeniu się elastycznych tkanin oraz dzianin. Dobry cover domowy oraz coverlok domowy powinien mieć również regulację docisku stopki, co ułatwi transportowanie delikatnych materiałów.
W naszym sklepie posiadamy tylko mocne i dobre covery domowe oraz coverloki domowe o metalowych podzespołach i stabilnej konstrukcji. Chętnie podzielimy się również naszym doświadczeniem i pomożemy w wyborze. Nie wiesz, czy wybrać covera domowego, czy coverloka? Masz wątpliwości, jaki cover domowy będzie dla Ciebie najlepszy? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz pomocy w wyborze, a my wyślemy na wskazany adres mailowy dopasowane propozycje.

Cover domowy idealnym uzupełnieniem pracowni

Zakup covera domowego to duży krok w stronę profesjonalizmu. Wykończenie projektów na maszynie drabinkowej będzie nie tylko gwarancją elastyczności ściegu, ale też dużej estetyki. Domowe covery dają możliwość wyboru wyglądu ściegu, który chcemy uzyskać. W zależności od ilości igieł użytych podczas szycia, możemy uzyskać ścieg 3-igłowy lub 2-igłowy. Jeśli wykorzystamy podczas szycia na coverze domowym tylko jedną igłę, uzyskamy mocny i elastyczny ścieg łańcuszkowy.

Covery domowe potrafią wykonać dolny przeplot, czyli ścieg drabinkowy na spodniej stronie materiału. Są również modele coverów, które mogą tworzyć górny przeplot, czyli drabinkę na prawej stronie. Większość modeli posiada nawlekacz chwytacza i barwne oznaczenia kolejności nawlekania na obudowie. Są dzięki temu łatwe i przyjazne w nawlekaniu, a obsługa covera domowego nie sprawia kłopotów nawet początkującym osobom. Domowy cover to świetne uzupełnienie pracowni. Pozwoli doskonale radzić sobie z wykańczaniem projektów, szczególnie tych z materiałów elastycznych.

Funkcjonalny coverlok domowy

Zakup coverloka domowego to wzbogacenie domowej pracowni o dwie maszyny. Coverlock łączy w sobie funkcje owerloka i maszyny drabinkowej. Jest to doskonały wybór, szczególnie dla osób, które dysponują ograniczoną przestrzenią w swojej pracowni. Coverloki domowe mają również dodatkowe funkcjonalności, które nie są dostępne w owerlokach i coverach. Podobnie, jak maszyny drabinkowe, coverloki sprawdzają się świetnie podczas pracy z dzianinami i tkaninami elastycznymi. Dzięki coverlokowi domowemu pracownia zyskuje dwie maszyny, które pozwalają na profesjonalne szycie i wykańczanie projektów.

Przewaga coverloków domowych, to przede wszystkim możliwość skorzystania z owerlokowego ściegu 5-nitkowego, który, z reguły, nie jest dostępny w większości owerloków. Ścieg 5-nitkowy pozwala nie tylko obrzucić krawędź, ale też jednocześnie wzmocnić ją ściegiem łańcuszkowym. W niektórych modelach coverloków jest dostępny również górny przeplot, czyli możliwość wykonania ozdobnej drabinki również na prawej stronie szytego materiału. Domowe coverlocki pozwalają na wykonanie od kilkunastu do ponad 20 różnych typów ściegów. Są niesamowicie funkcjonalne i stanowią genialne uzupełnienie dla wielofunkcyjnej maszyny do szycia.

Duży wybór coverów domowych i coverloków w atrakcyjnych cenach

Nasz sklep dysponuje szeroką i bardzo zróżnicowaną ofertą coverów i coverloków. Posiadamy tylko maszyny renomowanych producentów, które możemy z czystym sumieniem polecić do użytku domowego, a także do chałupniczej pracy. Covery i coverloki mają funkcjonalności, którymi nie dysponują wielofunkcyjne maszyny do szycia. Zakup jednej z takich maszyn pozwoli zdecydowanie łatwiej radzić sobie z szyciem dzianin i tkanin elastycznych. To krok w stronę profesjonalnego szycia i wykańczania projektów.

Oferowane przez nas modele coverów domowych i coverloków domowych charakteryzują się solidną, metalową konstrukcją. Są szybkie, trwałe i pozwalają na długie i komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Zakup takiej maszyny, to doskonała inwestycja i krok w stronę rozwoju swojego hobby.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a jeśli chcesz otrzymać gotowe propozycje modeli spełniających Twoje oczekiwania, do wypełnienia formularza pomocy w wyborze.