Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Maszyno-hafciarki

Maszyno-hafciarka komputerowa – połączenie maszyny do szycia i hafciarki

Domowa maszyno-hafciarka komputerowa to kompaktowe i funkcjonalne połączenie komputerowej maszyny do szycia z jednoigłową hafciarką komputerową. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim maszyno-hafciarki komputerowe pozwalają zaoszczędzić miejsce w pracowni. Są więc świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają ograniczoną ilość miejsca na maszyny. Domowa maszyno-hafciarka komputerowa jest też rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym.

Obsługa nowoczesnych maszyno-hafciarek jest bardzo prosta, a przełączenie między modułem maszyny do szycia a modułem hafciarskim zajmuje tylko chwilę. Funkcje dostępne w maszyno-hafciarce domowej zależą od konkretnego modelu. W naszym sklepie mamy nowoczesne maszyno-hafciarki domowe z komputerowymi funkcjami ułatwiającymi i uprzyjemniającymi zarówno szycie, jak i haftowanie projektów. W ofercie ETI są modele o różnej prędkości szycia i haftu oraz o zróżnicowanym polu haftu.
Poszukujesz maszyno-hafciarki? Zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza pomocy w wyborze. Twoje odpowiedzi pozwolą nam wyselekcjonować i zaproponować modele i akcesoria spełniające Twoje potrzeby. Formularz dostępny jest TUTAJ.

Maszyno-hafciarki domowe – kompaktowe i funkcjonalne

Główną zaletą urządzeń 2 w 1 jest ich kompaktowość. Połączenie maszyny z hafciarką jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają niewiele miejsca na maszyny. Żeby przełączyć maszyno-hafciarkę komputerową z funkcji maszyny do szycia na funkcję hafciarki, wystarczy dołączyć moduł hafciarski lub po prostu założyć tamborek i wybrać odpowiednią opcję na wyświetlaczu urządzenia. Cały proces przełączania jest prosty i łatwy do opanowania. Nie sprawi problemów nawet osobom początkującym.

Wybierając urządzenie 2 w 1, można też liczyć na multifunkcjonalność. Maszyno-hafciarka domowa łączy w dobie funkcje komputerowej maszyny do szycia i jednoigłowej hafciarki komputerowej. Oznacza to, że korzystając z modułu maszyny, mamy do dyspozycji m.in. wszelkie komputerowe udogodnienia – automatyczne pozycjonowanie igły, ryglowanie czy obcinanie nici. Moduł hafciarski daje możliwość wyhaftowania na projekcie wskazanego wzoru, który można wybrać z pamięci hafciarki lub dostarczyć go za pomocą pendrive’a.

Funkcje i możliwości maszyno-hafciarek domowych

pole haftu, polskie znaki alfabetu, prędkość szycia i haftu Funkcje, które można znaleźć w nowoczesnych maszyno-hafciarkach, znacznie ułatwiają szycie. Podobnie jak w komputerowych maszynach do szycia, mamy tu do dyspozycji szereg automatycznych funkcji, możliwość wyszywania liter oraz znaków specjalnych czy programowania sekwencji ściegów ozdobnych. Wszelkie parametry ustawia się za pomocą wyświetlacza lub wygodnych przycisków funkcyjnych. Funkcje maszynowe, które posiada maszyno-hafciarka domowa są oczywiście zależne od konkretnego modelu. Do tych funkcji zaliczymy przede wszystkim prędkość szycia, różnorodność programów ściegowych i moc maszyny. Podobnie jak w przypadku maszyn, również wśród maszyno-hafciarek domowych znajdziemy modele hobbystyczne oraz wzmocnione i szybsze modele stworzone do bardziej intensywnej pracy.

Możliwości oraz funkcjonalność hafciarki są różne dla różnych modeli maszyno-hafciarek domowych. Przy wyborze należy przed wszystkim zwrócić uwagę na wielkość maksymalnego pola haftu. Tej wielkości już później nie da rady zmienić, więc należy wybrać pole, które spełni oczekiwania. Komputerowe maszyno-hafciarki mogą mieć pole haftu od 10x10 cm do nawet 32x20 cm. Różna jest także prędkość haftowania poszczególnych modeli. Jeśli chcesz mieć maszyno-hafciarkę o dużej wydajności, na ten parametr także warto zwrócić uwagę. Każda oferowana przez nas maszyno-hafciarka posiada gniazdo USB, co pozwala korzystać nie tylko z projektów haftów znajdujących się w pamięci maszyny, ale też dostarczać projekty za pomocą pendrive’a.

Dobre maszyno-hafciarki komputerowe w ETI

W ofercie naszego sklepu mamy tylko maszyno-hafciarki komputerowe renomowanych producentów. Różnią się od siebie wielkością maksymalnego pola haftu, prędkością szycia i haftowania, a także wyposażeniem standardowym. Dzięki szerokiej ofercie, jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni model domowej maszyno-hafciarki do Twoich potrzeb. Niezależnie od wybranego modelu, możesz mieć pewność, że będzie to trwała i solidna maszyno-hafciarka, która doskonale będzie sobie radzić z przeróbkami, tworzeniem nowych projektów i ozdabianiem ich oryginalnymi haftami.

W ETI są także oferty maszyno-hafciarek w zestawach z programami do projektowania haftów. Programy do haftów pozwolą w pełni wykorzystać potencjał domowej maszyno-hafciarki i tworzyć własne projekty haftów.
Oferta naszego sklepu jest kompleksowa. Znajdziesz tu również igły do maszyno-hafciarek, nici do szycia, nici do haftowania, dodatkowe akcesoria do maszyno-hafciarki, a także materiały eksploatacyjne niezbędne w procesie haftowania – flizelinę hafciarską oraz hydrofolię.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.