Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Poznaj nas bliżej

Sklep Eti Radość Szycia istnieje od 1999 roku i od początku jest związany z szeroko pojętą branżą krawiecką. Początkowo nasz asortyment stanowiły wyłącznie profesjonalne akcesoria krawieckie. Z biegiem czasu rozpoczęliśmy żmudne testowanie maszyn różnych producentów, co pozwoliło wyselekcjonować sprzęt najwyższej jakości, który z pełnym przekonaniem możemy proponować naszym Klientom.

Obecnie nasz sklep internetowy jest jednym z największych sklepów specjalistycznych w Polsce. W stałej ofercie posiadamy sprawdzone maszyny wiodących marek, m.in. Brother, Elna, Husqvarna, Janome, Pfaff czy Singer. Poza maszynami szwalniczymi znajdziesz u nas również hafciarki komputerowe, programy do projektowania wzorów hafciarskich, hobbystyczne plotery tnące oraz liczne elementy wyposażenia pracowni krawieckich takie jak manekiny krawieckie, prasowalnice, krzesła szwalnicze. Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe wyposażenie pracowni krawieckiej, zarówno hobbystycznej, jak i profesjonalnej.

23 lata

Doświadczenia w branży.

120 modeli

Szeroki wybór maszyn do szycia, owerloków, hafciarek, a także maszyn przemysłowych.

30 marek

W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów maszyn i akcesoriów.

25 500

Produktów w magazynie gotowych do natychmiastowej wysyłki.

Nasz zespół

Nasz zespól oparty jest w większości o pracowników związanych z firmą od wielu lat. Cieszymy się, że dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy mogą każdego dnia służyć Państwu pomocą i rzetelną poradą. Nie ukrywamy, że najważniejszą wartością jest dla nas Państwa zadowolenie z naszych usług.

Paweł Czajka
Bartosz Kamiński
Michał Nowak
Maciej Żwawiak