Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️

Poznaj nas bliżej

Sklep Eti Radość Szycia istnieje od 1999 roku i od początku jest związany z szeroko pojętą branżą krawiecką. Początkowo nasz asortyment stanowiły wyłącznie profesjonalne akcesoria krawieckie. Z biegiem czasu rozpoczęliśmy żmudne testowanie maszyn różnych producentów, co pozwoliło wyselekcjonować sprzęt najwyższej jakości, który z pełnym przekonaniem możemy proponować naszym Klientom.

Obecnie nasz sklep jest jednym z największych sklepów specjalistycznych w Polsce. W naszym salonie sprzedaży, a także w sklepie internetowym znaleźć można maszyny wiodących marek, m.in. Brother, Elna, Husqvarna, Janome, Juki czy Singer. Poza maszynami szwalniczymi w naszej ofercie znajdują się również hafciarki komputerowe, programy do projektowania wzorów hafciarskich, plotery tnące, jak i elementy wyposażenia pracowni krawieckich takie jak manekiny krawieckie, profesjonalne urządzenia do prasowania, a także krzesła szwalnicze. Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe wyposażenie pracowni krawieckiej, zarówno hobbystycznej, jak i profesjonalnej.

20 lat

Doświadczenia w branży.

130 modeli

Szeroki wybór maszyn do szycia, owerloków, hafciarek, a także maszyn przemysłowych.

30 marek

W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów maszyn i akcesoriów.

12 500

Produktów w magazynie gotowych do natychmiastowej wysyłki.

Odwiedź nasz salon

Jednym z głównych założeń naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu było danie Państwu możliwości testowania i porównywania "na żywo" każdego z urządzeń. W efekcie, dziś możemy pochwalić się niemal 130. różnymi modelami maszyn szwalniczych i hafciarskich na półkach. Jesteśmy dumni, że nasz sklep wyróżnia otwartość i możliwości, jakich nie znajdzie się w wielu miejscach. Zapraszamy do wizyt w naszym sklepie, szczegóły dotyczące dojazdu i godzin otwarcia znaleźć można w zakładce kontakt.

Sklep z maszynami do szycia
Sklep z maszynami do szycia
Sklep z maszynami do szycia
Sklep z maszynami przemysłowymi
Sklep z owerlokami
Sklep z hafciarkami
Nasz zespół

Nasz zespól oparty jest w większości o pracowników związanych z firmą od wielu lat. Cieszymy się, że dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy mogą każdego dnia służyć Państwu pomocą i rzetelną poradą. Nie ukrywamy, że najważniejszą wartością jest dla nas Państwa zadowolenie z naszych usług.

Obsługa Klienta
Paweł Czajka
Bartosz Kamiński
Radosław Lewandowski
Michał Nowak
Paweł Maksym
Maciej Żwawiak