Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
FILTRUJ

Akcesoria

 Szpulka metalowa do hafciarki Janome MB-4, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.761094104 JANOME
8.90 
 Praska ręczna, napownica krawiecka, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
NAPOWNICA MAŁA
219.00 
Zestaw linijek (szablonów) do pikowania 27%
Dodaj do schowka  Porównaj 
.200498005 JANOME
340.02  249.00 
 Etui na ploter Silhouette Cameo 4 (różowe), fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-COVER-CAM4-PNK
35.99 
 Etui na ploter Silhouette Cameo 4 (czarne), fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-COVER-CAM4-BLK
35.99 
 Etui na ploter Silhouette Cameo 4 (niebieskie), fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-COVER-CAM4-BLU
35.99 
 Stopka uniwersalna z zabezpieczeniem palców, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
749522005 JANOME
47.99 
 Zestaw szpulek w pudełku: plastikowe, płaskie (25 szt.), fig. 1 17%
Dodaj do schowka  Porównaj 
SZPULKI 25
29.99  24.99 
 Ostrze Kraft Blade do Silhouette Cameo 4 (2 szt.), fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-BLADE-KRAFT-2
120.00 
 Ostrze premium do ploterów Silhouette, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-BLADE-1MM
120.00 
 Zestaw zwijaczy do brzegów materiałów do Brother CV3440 i CV3550, fig. 1 10%
Dodaj do schowka  Porównaj 
BROTHER XB2970101
309.00  279.00 
 Mata do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 24"), fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-CUT-MAT-24-3T
99.00 
 Zestaw narzędzi Cricut do folii i papieru, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
CRICUT 093573682278
120.00 
 Folia transferowa Silhouette Oratape, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-O12-TAPE
47.99 
 Scraper Silhouette do oczyszczania maty, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-TOOL-02-3T
27.99 
 Zestaw startowy do stempli Silhouette, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
SILH-KIT-STAMP-3T
150.00 

Akcesoria krawieckie – szeroki wybór w sklepie ETI

W naszym sklepie znajdziesz akcesoria krawieckie kilkudziesięciu producentów. Szeroki wybór akcesoriów krawieckich, dodatków do maszyn domowych i przemysłowych, sprzętu do cięcia i rysowania, to wynik współpracy z wieloma renomowanymi markami. Dzięki dużej ofercie, bez problemu dopasujesz pasujące akcesoria i dodatki do swojej maszyny do szycia, owerloka, hafciarki czy plotera.

Dzięki ofercie ETI Radość Szycia dopasujesz do maszyny właściwe igły, dobierzesz odpowiedni kolor solidnych i trwałych nici do szycia i haftowania oraz wybierzesz dodatkowe stopki. Wyposażysz też swoją pracownię w nożyce i nożyczki krawieckie, noże krążkowe, linijki oraz maty podkładowe różnej wielkości.
Oferta sklepu ETI jest kompleksowa. W jednym miejscu znajdziesz interesujące Cię akcesoria krawieckie i dodatki, a także uzupełnisz zapas igieł czy nici. Współpracujemy z najlepszymi w branży producentami, co gwarantuje wysoką jakość, trwałość i niezawodność. Zapraszamy!

Akcesoria krawieckie do krojenia i rysowania

Solidne i ostre nożyczki krawieckie to podstawowe narzędzie, bez którego pracować jest bardzo ciężko. Odpowiednio dobrane do potrzeb nożyce i nożyczki sprawią, że cięcie materiałów, nawet tych delikatnych oraz grubych, nie będzie problemem. W dziale „krojenie” znajdziesz akcesoria krawieckie do cięcia takich producentów jak Fiskars, Mundial czy Titanium. To nie tylko nożyce i nożyczki krawieckie, ale także noże krążkowe o różnych średnicach ostrzy oraz maty podkładowe do cięcia.

Sklep ETI gwarantuje również duży wybór akcesoriów krawieckich do rysowania, w tym mydełek, kredy w ołówku, kredy o różnych kolorach w aplikatorze, a także pisaków samoznikających oraz linijek do patchworku wraz z uchwytami.

Dodatkowe akcesoria do maszyn, hafciarek i ploterów

Dzięki możliwości wyposażenia maszyny w cały szereg dodatków, możesz łatwo dobrać i doposażyć swój model w akcesoria, które pozwolą na przyjemniejszą pracę oraz wyzwolą potencjał drzemiący w maszynie.

Możesz dobrać zestaw szpulek, dopasować stojak na duże szpulki, stolik powiększający pole pracy, torbę lub walizkę na maszynę czy owerlok. Do hafciarki znajdziesz dodatkowe tamborki w różnych rozmiarach, kolekcje haftów, a do ploterów dobierzesz odpowiednie noże i pisaki wraz z uchwytami, maty do cięcia i skanowania, a także pełną gamę dodatkowych akcesoriów i zestawów.
Oprócz dodatkowych akcesoriów dedykowanych do konkretnych modeli maszyn, znajdziesz w naszym sklepie cały szereg materiałów eksploatacyjnych, takich jak flizeliny, podkłady do cięcia oraz hydrofolie.

Drobne akcesoria krawieckie i promocyjne oferty

Drobne akcesoria krawieckie są nie mniej istotne od tych większych. Trudno sobie wyobrazić szycie, bez odpowiedniego upięcia materiału za pomocą szpilek lub klipsów krawieckich. Możesz w naszym sklepie wybierać spośród kilku rodzajów szpilek, o różnej długości oraz różnych łebkach, a także dobrać odpowiedni rozmiar klipsa krawieckiego (mały, średni lub duży).
Chcąc dbać o swoją maszynę, niezależnie, czy jest to model domowy, czy przemysłowy, należy też dobrać odpowiedni olej. W ofercie naszego sklepu, znajdziesz różne pojemności oleju wazelinowego, oleju do maszyn wysokoobrotowych, a także cały szereg użytecznych służących do pielęgnacji i impregnowania akcesoriów w sprayu.

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu i sprawdzania naszej oferty. Wybór akcesoriów krawieckich wciąż się powiększa, a dodatkowo pojawiają się bardzo atrakcyjne promocje cenowe, dzięki którym można kupić potrzebne akcesoria z dużym rabatem sięgającym nawet 75%.
Część z akcesoriów krawieckich dostępna jest również w specjalnie przygotowanych zestawach. Sprawdź dział „Okazje” i wybierz zestaw, oszczędzając tym samym na zakupie. Zapraszamy!