Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Zestaw 8 grubszych nici do szycia Areofil Extra Strong Jeans (100 metrów)

MADEIRA 8005
Cena brutto
79.99 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Zestaw grubszych nici do szycia jeansu Madeira Areofil Extra Strong Jeans (8 x 100 metrów)

Wśród nici do szycia, które możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym umieściliśmy produkty sprawdzonych, cenionych marek. Obok standardowych nici nazywanych odzieżowymi możesz wybrać również produkty przeznaczone do szycia dekoracyjnego takie jak nici metalizowane czy multikolorowe, a także nici o specjalnym przeznaczeniu. Jednymi z takich nici jest wykonany przez niemiecką firmę Madeira zestaw nici do szycia jeansu Maeira Aeforil Extra Strong Jeans.

Nici Madeira Aerofil Extra Strong Jeans są przeznaczone do szycia maszynowego. Świetnie spiszą się do szycia jeansu, jak i skór czy innych grubszych materiałów. Wykorzystaj je do stebnowania, ściegów ozdobnych a nawet do obszywania dziurek, a otrzymany efekt będzie imponujący. Nitka Madeira Aerofil Extra Strong Jeans jest wykonana z całości z mocnego poliestru rdzeniowego. Dzięki temu jest bardzo wytrzymała, odporna na zerwania, nie rozwarstwia się i pozostaje bardzo gładka. Dodatkowo charakteryzuje ją wysoka odporność na środki piorące, temperaturę czy słońce dlatego nie są jej straszne częste pranie i prasowanie. Nici zachowują swoje piękne barwy. Nitka Madeira do szycia jeansu jest grubsza niż standardowe nici, co również wpływa na jej większą trwałość zarówno podczas szycia, jak i samego użytkowania.

Nici produkowane są w Niemczech, posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że są produkowane bez szkód dla środowiska i wolne od niebezpiecznych substancji. Producent zaleca szycie przy użyciu igieł o grubości przynajmniej 80 dla uzyskania najlepszych efektów.

Nici zapakowane są w plastikowe otwierane pudełko, w którym można je przechowywać. Na każdej szpulce znajduje się 100 metrów nici. Barwy nici na zdjęciu mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych ze względu na różnice w indywidualnych ustawieniach ekranu.

  • Nawój: 100 m
  • Grubość: 35
  • Kolory: 8

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij