Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Duży nóż krążkowy OLFA (60mm)

OLFA RTY-3/G
Cena brutto
79.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Prosty nóż krążkowy OLFA z dużym ostrzem 60 mm

Nóż z ostrzem obrotowym, który ułatwia dokładne, równe cięcie znacznie sprawniej niż nożyczkami. Duże ostrze o średnicy 60 mm dobrze sprawdzi się do cięcia wielu warstw materiału jednocześnie, głównie po prostych. Nóż OLFA RTY-3/G możesz z powodzeniem używać do cięcia papieru, tkanin, dzianin, folii, a nawet skóry. Korzystając z produktów wiodącej marki OLFA z łatwością przygotujesz estetyczne, równe elementy. Dobrze wyprofilowana rękojeść i odpowiednie wyważenie noża sprawiają, że jego używanie jest komfortowe. Nóż odpowiedni dla prawo- i leworęcznych.

W nożu OLFA RTY-3/G zastosowano blokadę, którą można w łatwy sposób wysunąć jednym ruchem. Dzięki temu zabezpieczymy ostrze, minimalizując ryzyko przypadkowego skaleczenia. Pamiętaj o wysuwaniu blokady gdy odkładasz nóż. Ostrożność przy pracy z tego rodzaju narzędziami jest wskazana. Ostrza OLFA są wyjątkowo ostre, produkowane w Japonii ze stali wolframowej.

Do noża stosuje się ostrza proste OLFA RB60-1.

Uwaga! Żeby swobodnie korzystać z noży o obrotowym ostrzu konieczne jest posiadanie specjalnej maty do cięcia. Przy próbie cięcia bez podkładu bardzo szybko stępimy ostrze, a powierzchnia blatu może zostać porysowana.

Producent:
OLFA
Średnica ostrza:
60 mm
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij