Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż krążkowy OLFA (45 mm)

OLFA RTY-2/DX
Cena brutto
86.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Nóż krążkowy OLFA o ostrzu 45 mm

Nóż OLFA RTY-2/DX idealny do cięcia tekstyliów, papieru czy skóry. Ostrze o średnicy 45 mm pozwala na komfortowe cięcie nawet 8 warstw materiału jednocześnie. Przy użyciu noża krążkowego szybko i z łatwością wytniesz elementy o równej wielkości. Wygodny, ergonomiczny uchwyt sprawia, że używanie noża nie męczy nadmiernie dłoni. Dodatkowo został wykończony specjalnym antypoślizgowym materiałem, sprawiającym, że nóż pewnie leży w dłoni.

OLFA RTY-2/DX posiada chowane ostrze, dzięki czemu możesz bezpiecznie go używać i przechowywać. Ostrze wysuwa się tylko po ściśnięciu rękojeści, gdy zwolnisz uścisk powróci do schowanej pozycji. Możesz dodatkowo zablokować ostrze w wybranej pozycji korzystając z małego czerwonego przycisku. Rękojeść jest wyprofilowana w taki sposób, by komfortowo z noża mogły korzystać zarówno osoby lewo- jak i praworęczne. Ostrze może być zamocowane z lewej lub z prawej strony noża, dlatego niezależnie od tego w której dłoni będziesz trzymać nóż - zawsze uzyskasz maksymalny komfort pracy i dobrą widoczność.

Do cięcia tego rodzaju nożami należy koniecznie używać specjalnej maty podkładowej, która chroni powierzchnię blatu i stwarza idealne warunki do wykorzystania walorów ostrzy obrotowych. Tnąc bez maty ostrza będą zużywać się nieporównywalnie szybciej.

Do tego noża można wykorzystać ostrza:

  • Proste - OLFA RB45
  • Faliste - OLFA WAB45
  • Ząbkowane - OLFA PIB45

Noże krążkowe OLFA produkowane są w Japonii z zachowaniem niezmiennej, wysokiej jakości. Ostrza powstają ze stali wolframowej, są bardzo ostre. Zachowaj ostrożność w czasie cięcia oraz przy wymianie zużytego ostrza. Pamiętaj również, że ostre przedmioty powinno się zabezpieczyć przed wyrzuceniem do śmietnika. Dobrym sposobem jest umieszczanie zużytego ostrza w opakowaniu, w którym otrzymujesz nowe ostrze. Postępując w ten sposób masz pewność, że wyrzucone ostrze nie wyrządzi nikomu krzywdy. Ostrza i noże powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent:
OLFA
Średnica ostrza:
45 mm
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij