Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zapasowe ostrza OLFA do noża AK-5 (30 szt. + igła)

OLFA KB-5
Cena brutto
15.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Zapasowe ostrza OLFA KB-5 do noży precyzyjnych

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć różnego rodzaju akcesoria do precyzyjnego wycinania marki OLFA. To ceniona firma o długoletniej historii sięgającej 1956 roku. Obok akcesoriów do cięcia znajdziesz też niezbędne zapasowe ostrza do najpopularniejszych noży. Wymienne ostrza oznaczone symbolem OLFA KB-5 są przeznaczone do precyzyjnych nożyków modelarskich OLFA AK-5

Oryginalne ostrza OLFA umieszczone są w specjalnym plastikowym pojemniczku, zapewniającym bezpieczne przechowywanie. Pudełko posiada dwie przegrody dzięki czemu możesz odkładać do niego zużyte ostrza, by później bezproblemowo zutylizować stare ostrza. Warto pamiętać o tym, by nawet po zużyciu zachować ostrożność i dołożyć staranności, by ostrza których się pozbywamy nie stanowiły dla nikogo zagrożenia.

Produkowane w Japonii ostrza są wyjątkowo ostre, zachowuj uwagę zarówno podczas pracy z nożem jak i przy wymianie samych ostrzy. W opakowaniu znajduje się 30 ostrzy o grubości 0,38 mm, długość krawędzi tnącej 4 mm, kąt wierzchołkowy 30° oraz specjalna igła o długości 20 mm i średnicy 1,6mm. Może być ona przydatna np. przy usuwaniu etykiet, do znakowania plastikowych modeli czy też trasowania.

Producent:
OLFA

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij