Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż modelarski OLFA AK-5 zapasowymi ostrzami

OLFA AK-5
Cena brutto
35.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Precyzyjny nóż skalpel OLFA z 30 wymiennymi ostrzami i igłą

Niewielki precyzyjny nożyk do wycinania niewielkich elementów. Świetnie sprawdza się przy pracy z papierem, tekturą, folią i tekstyliami. Jest wykonany z tworzywa sztucznego, przy czym część za którą chwytamy i samo mocowanie ostrza są metalowe. Nóż modelarski OLFA AK-5 jest świetnie wyważony, bardzo pewnie leży w dłoni. Ostrza OLFA są wyjątkowo ostre, posiadają stosunkowo mały kąt wierzchołkowy 30°, umożliwiający bardzo precyzyjne wycinanie drobnych elementów. Grubość ostrza to zaledwie 0.38 mm.

W komplecie znajduje się również pudełeczko z 30 zapasowymi ostrzami oraz specjalną igłę. Pudełko posiada dwie przegródki: jedną na nowe ostrza i drugą do odkładania zużytych ostrzy. Zadbaj o to, by odkładać stare ostrza do pudełka, by wyrzucić je w bezpieczny sposób. W komplecie znajduje się również plastikowa nasadka do zabezpieczenia ostrza, o kwadratowym przekroju, dzięki czemu zabezpieczony nóż nie toczy się po stole.

Do pracy z nożami OLFA zalecamy wykorzystanie mat podkładowych, które zabezpieczają powierzchnię stołu przed zarysowaniami i dodatkowo dają optymalne warunki do pracy ostrzu, dzięki czemu nie stępi się zbyt szybko. Nóż można połączyć z pudełkiem na ostrza i przechowywać razem. Do tego nożyka należy stosować ostrza OLFA KB-5.

Ostrza OLFA są wyjątkowo ostre, zachowaj szczególną ostrożność nie tylko podczas pracy lecz także przy wymianie ostrzy. Wyrzucając stare ostrza zadbaj o ich zabezpieczenie np. korzystając ze specjalnej przegródki na zużyte ostrza w dołączonym pudełeczku.

Nóż modelarski OLFA AK-5

Japońska firma OLFA od wielu lat jest wiodącą marką zajmującą się przygotowaniem wysokiej jakości narzędzi do ręcznego wycinania. Początki firmy datuje się na 1956 rok, kiedy rozpoczęto produkcję noża segmentowego, o charakterystycznych wyłamywanych ostrzach. To dziś bardzo popularny nóż, nazywany potocznie nożem do tapet lub nożem technicznym. Nieustanne poszukiwanie innowacji sprawiło, że możemy dziś korzystać z komfortowych, precyzyjnych narzędzi do wycinania począwszy od małych ostrych noży typu skalpel, przez noże krążkowe, a kończąc na tradycyjnych nożyczkach.

Producent:
OLFA

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij