Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż krążkowy prosty OLFA (18 mm)

OLFA RTY-4
Cena brutto
33.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Nóż krążkowy OLFA RTY-4 z małym ostrzem 18 mm

Mały, precyzyjny nożyk z ostrzem obrotowym o średnicy 18 mm. Idealny do wycinania małych elementów, niewielkie ostrze sprzyja cięciu po łukach i krzywych. Nóż Olfa można wykorzystać do cięcia papieru, tkanin, dzianin czy folii. Używając noża znacznie łatwiej uzyskać precyzyjne, równe cięcie niż nożyczkami. Produkty Olfa nieprzerwanie od 1956 roku produkowane są w Japonii i są gwarantem najwyższej jakości, która sprosta oczekiwaniom rękodzielników, modelarzy i miłośników patchworku.

NóżOLFA RTY-1/C posiada wysuwaną blokadę, która osłania ostrze i minimalizuje ryzyko przypadkowego skaleczenia. Zawsze podczas pracy z tego rodzaju narzędziami zachowaj ostrożność. Produkowane ze stali wolframowej ostrze jest bardzo ostre, jego grubość to zaledwie 0.3 mm. Wysunięcie blokady wymaga tylko jednego ruchu, warto zawsze zabezpieczyć nóż gdy przestajemy go używać. Ten model noża jest odpowiedni zarówno dla prawo- jak i leworęcznych.

Do noża stosuje się ostrza proste OLFA RB18.

Uwaga! Do swobodnego wykorzystania noży krążkowych potrzebne jest również posiadanie maty maty podkładowej. Jeśli będziemy ciąć bez podkładu ostrze bardzo szybko stępi się, a dodatkowo zarysujemy powierzchnię blatu.

Producent:
OLFA
Średnica ostrza:
18 mm
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij