Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż krążkowy prosty OLFA (45 mm)

OLFA RTY-2/G
Cena brutto
60.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Nóż krążkowy OLFA z ostrzem 45 mm

Nóż OLFA RTY-2/G jest doskonałym narzędziem dla rękodzielników i modelarzy. Wykorzystując atuty noży z ostrzem obrotowym możesz w krótkim czasie wyciąć precyzyjne kształty. Ostrze o średnicy 45 mm umożliwi Ci cięcie nawet do 8 warstw materiału na raz. Nożyk wykonany jest z tworzywa sztucznego, z kolei ostrze ze stali wolframowej. Jest bardzo ostre, koniecznie zachowaj ostrożność podczas pracy i wymiany ostrza na nowe.

Z wykorzystaniem noży obrotowych możesz z powodzeniem wycinać w papierze, tekstyliach, skórze czy folii. Tego rodzaju noże są szczególnie cenione przez szyjących patchworki, ponieważ w łatwy i szybki sposób można przygotować wiele elementów tego samego rozmiaru. Cięcie nożem obrotowym jest szybsze i dokładniejsze niż w przypadku cięcia tradycyjnymi nożyczkami. Dla bezpiecznego użytkowania nóż OLFA RTY-2/G został wyposażony w blokadę chowającą ostrze. Ten nóż może być z powodzeniem stosowany przez osoby lewo- i praworęczne.

Cięcie przy użyciu noży obrotowych powinno odbywać się na macie podkładowej, która chroni powierzchnię blatu i jednocześnie tworzy optymalne warunki do wykorzystania pełni atutów ostrzy obrotowych. Cięcie bez takiej maty będzie skutkowało szybkim zużywaniem się ostrzy.

Do tego noża można wykorzystać ostrza:

  • Proste - OLFA RB45

Wysokiej jakości noże krążkowe OLFA produkowane są w Japonii i od wielu lat przodują w kategorii akcesoriów do ręcznego wycinania. Noże o średnicy 45 mm są odpowiednie dla większości użytkowników, pozwalając na komfortowe cięcie w kilku warstwach materiału jednocześnie po prostych i krzywiznach. Polecamy go nie tylko dla zaawansowanych użytkowników, łatwość posługiwania się nożami krążkowymi sprzyja początkującym.

Producent:
OLFA
Średnica ostrza:
45 mm
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij