Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Cyrkiel tnący OLFA Deluxe (1,6 - 22 cm)

OLFA CMP-1/DX
deluxe
Cena brutto
49.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Cyrkiel tnący do wycinania okręgów o średnicy od 1,6 do 22 cm

Zobacz jak proste może być wycinanie idealnie równych, estetycznych okręgów. Specjalne cyrkle z ostrzem tnącym OLFA sprawdzą się do precyzyjnych prac z papierem, folią, cienką tekturą a nawet skórą. Wycięcie równego okręgu cyrklem jest łatwiejsze, niż nożyczkami czy nożem.

Cyrkiel CMP-1/DX to nowsza, wygodniejsza wersja najpopularniejszego cyrkla Olfa CMP-1. W uchwycie zastosowano mechanizm zapadkowy, nazywany popularnie "grzechotką", który ułatwia sprawne obracanie cyrkla podczas wycinania. Nowy cyrkiel jest też odrobinę większy, umożliwiając wycinanie okręgów o większej średnicy niż poprzednik. Wraz z wersją Deluxe otrzymasz też 2x więcej zapasowych ostrzy, niż w przypadku standardowego cyrkla. Przyrząd mogą z powodzeniem używać osoby leworęczne i praworęczne.

Do wykonania cyrkla wykorzystano tworzywo sztuczne ABS, jest bardzo dobrej jakości, dostatecznie sztywne by cały przyrząd nie wyginał się podczas pracy. Ustawienie średnicy wycinanych okręgów jest bardzo łatwe i pozwala wyciąć koło o średnicy od 1,6 cm do 22 cm.. Dla zwiększenia w cyrklu można wycofać ostrze do bezpiecznego położenia, co zabezpieczy je przed uszkodzeniem, jak i zminimalizuje ryzyko przypadkowego skaleczenia.

Wraz z cyrklem CMP-1 Deluxe otrzymujesz pudełko z 10 ostrzami. Ostrza połączone są w 5-elementowe segmenty. Żeby wykorzystać nowe ostrze, odłam je od segmentu, a następnie umieść w uchwycie cyrkla. W komplecie znajdziesz też gumową podkładkę używaną pod igłę centralną cyrkla.

Do tego cyrkla stosuje się ostrza OLFA COB-1, które pakowane są po 15 sztuk.

Zobacz jak używa się cyrkla OLFA CMP-1/DX

Producent:
OLFA
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij