Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż krążkowy Fiskars o średnicy 45 mm - prosty

FISKARS 1003736
Cena brutto
63.90 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

FISKARS 1003736 - nóż krążkowy z ostrzem o średnicy 45 mm

To jedno z niezbędnych akcesoriów dla każdego, kto często tnie papier, tekturę, tkaniny, dzianiny czy skórę. Nóż doskonale sprawdza się w projektach patchworkowych czy pracach modelarskich. Ostrze noża wykonane jest ze stali nierdzewnej, ma bardzo ostrą krawędź, która zapewni gładkie, precyzyjne cięcie. Korzystając z noża krążkowego z powodzeniem można kroić kilka warstw materiału jednocześnie. Rękojeść noża wykonano z tworzywa sztucznego. Jej kształt został odpowiednio wyprofilowany i nóż dobrze leży w dłoni. Jest wygodny w użyciu zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa, nóż został wyposażony w blokadę, która pozwala zabezpieczyć ostrze na czas, gdy z niego nie korzystamy.
Do stosowania noży krążkowych niezbędna jest specjalistyczna mata, która zabezpiecza powierzchnię blatu i ostrze przed uszkodzeniem. Kliknij tutaj i poznaj sprawdzone przez nas maty firmy Fiskars oraz innych producentów.
Ostrze noża można wymienić, stosując ostrza o prostej linii cięcia (Fiskars 1003862 lub Fiskars 1003909) bądź linii cięcia w kształcie zygzaka (Fiskars 1003735).

Producent:
FISKARS
Średnica ostrza:
45 mm
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij