Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż krążkowy prosty OLFA (28 mm)

OLFA RTY-1/C
Cena brutto
43.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Prosty nóż krążkowy OLFA z małym ostrzem 28 mm

Nóż z ostrzem obrotowym, który pozwoli Ci na dokładne, równe cięcie łatwiejsze niż zwykłymi nożyczkami. Stosunkowo małe ostrze o średnicy 28 mm jest idealne do cięcia po prostych oraz po lekkich łukach. Nóż OLFA RTY-1/C możesz wykorzystać do cięcia papieru, tkanin, dzianin, folii, a nawet skóry. Korzystając z najlepszych przyrządów do ręcznego wycinania z łatwością przygotujesz estetyczne, równe elementy. Dobrze wyprofilowana rękojeść sprawia, że używanie noża jest wygodne, nie męczy on nadmiernie dłoni.

W nożu OLFA RTY-1/C wbudowano blokadę, której rolą jest osłonięcie ostrza i zabezpieczenie go na czas, gdy odkładasz nożyk. Pamiętaj, by zawsze wysunąć blokadę, wystarczy tylko jeden ruch. Zachowanie ostrożności przy pracy z tego rodzaju narzędziami jest bardzo ważne, ostrza OLFA są bardzo ostre, produkowane w Japonii ze stali wolframowej. Z tego noża mogą swobodnie korzystać osoby prawo- i leworęczne.

Do noża stosuje się ostrza proste OLFA RB28. Dodatkowo dostępne są również specjalne ostrza przerywane, którymi możesz nacinać linię perforowaną np. w papierze.

Ważne! Do stosowania noży z ostrzem obrotowym koniecznie należy wyposażyć się w specjalną matę podkładową. Przy próbie cięcia bez podkładu bardzo szybko stępimy ostrze, a powierzchnia blatu może zostać zarysowana lub uszkodzona.

Producent:
OLFA
Średnica ostrza:
28 mm
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij