Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż modelarski OLFA z zapasowymi ostrzami

OLFA AK-1
Cena brutto
31.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Nóż modelarski OLFA AK-1, 25 ostrzy w komplecie

Precyzyjny, niewielki nóż do wycinania w lekkich materiałach takich jak papier, tektura, folia, tekstylia. Doskonałe narzędzie dla modelarzy, plastików i rękodzielników. Noże i ostrza OLFA produkowane są w Japonii, charakteryzują się kapitalną ostrością. Nożyk OLFA AK-1 wykonany jest z tworzywa sztucznego, a wykończono go mosiężnym, chropowatym uchwytem, który sprawia, że nożyk pewnie leży w dłoni. Dobre wyważenie nożyka pozwala na precyzyjne prowadzenie linii cięcia. To podstawowy model nożyka w gamie narzędzi do cięcia Olfa o kącie wierzchołkowym 32.8°.

Razem z nożem otrzymasz praktyczne pudełko zawierające 25 ostrzy. W pudełku znajduje się oddzielna przegródka na zużyte ostrza, co pomaga bezpiecznie zutylizować stare ostrza. Pamiętaj o zachowaniu ostrożności zarówno w trakcie używania nożyka, wymiany ostrzy, jak i zadbaj o bezpieczeństwo przy wyrzucaniu do śmieci zużytych ostrzy.

Do nożyka AK-1 stosuje się ostrza OLFA KB. Zalecamy cięcie na powierzchni specjalnej maty podkładowej, która zabezpieczy blat przed zniszczeniem i uchroni ostrze przed przedwczesnym zużyciem.

Precyzyjne noże do cięcia OLFA

Marka OLFA jest znana na całym świecie, a jej narzędzia do ręcznego cięcia zachwycają jakością wykonania i rewelacyjną ostrością. Pierwsze noże do cięcia wyprodukowano w 1956 roku, od tego czasu wiele praktycznych narzędzi do ręcznego cięcia trafia w nasze ręce. Nowatorskie rozwiązania stosowane przez OLFA są impulsem do rozwoju całej branży, z kolei wieloletnie doświadczenia przekładają się na dostarczanie nam produktów, które spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Producent:
OLFA

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij