Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Ploter tnący Silhouette Cameo 4 (czarny)

SILHOUETTE CAMEO 4 CZARNY
wariant podstawowy
Cena brutto
1239.00  Cena regularna 1399.00 
1399.00 zł
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Silhouette Cameo 4 - ploter tnący

Najnowszy ploter tnący z serii Cameo to urządzenie dedykowane do wycinania w papierze, folii, a przy użyciu specjalnego noża również w materiałach tkaninowych, dzianinowych, filcu i skórze. Silhouette Cameo 4 jest wyraźnie udoskonalonym następcą najpopularniejszego plotera - Cameo 3. To świetne urządzenie dla każdego, kto zajmuje się scrapbookingiem, tworzy unikatowe dekoracje, kartki, wizytówki, ozdobne pudełka i podobne rzeczy.

Plotery Silhouette mają bardzo szeroką gamę zastosowań. Użytkownicy doceniają je szczególnie za dobrą jakość, oferowaną w przystępnej cenie. W modelu Cameo 4 na uwagę zasługuje przede wszystkim niezawodny mechanizm tnący, charakteryzujący się naciskiem noża nawet do 5 kg, co pozwala na pracę z grubszymi materiałami. Silhouette Cameo 4 sprawdza się przy cięciu materiałów o grubości do 3 mm. Stosuje się go głównie do wycinania w folii samoprzylepnej, papierze (do ok. 300g), foliach flex i flock, foliach magnetycznych, folii szablonowej, cienkim silikonie do stempli, foamiranie i piankach kreatywnych. Do plotera Cameo 4 dostępne jest dodatkowo ostrze obrotowe Rotary Blade, którego zastosowanie sprawi że ploter doskonale poradzi sobie z wycinaniem w tkaninach, dzianinach, filcu a nawet skórze. Poza tym urządzenie potrafi również szkicować przy użyciu specjalnych pisaków, może być również użyte do grawerowania (potrzebne dodatkowe narzędzie).

Silhouetre Cameo 4 w trzech kolorach

Silhouette Cameo 4 jest oferowany w aż trzech wariantach kolorystycznych. Możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twojemu wnętrzu i gustowi: biały, czarny lub różowy. Ploter jest doskonałym uzupełnieniem hobbystycznych pracowni, jak i również sprawdza się w profesjonalnych firmach. Cameo 4 dysponuje aż 3-krotnie większą prędkością pracy w porównaniu do swojego poprzednika, modelu Cameo 3, co wyraźnie podnosi jego wydajność.

Ploter Cameo 4 umożliwia wycinanie w folii bez użycia maty. Wyposażono go w specjalny podajnik, na którym umieszcza się rolkę, dzięki czemu możesz zaoszczędzić materiałów eksploatacyjnych, jak i zwiększyć pole robocze plotera aż do 3 metrów długości. Na tyle obudowy z kolei znajduje się specjalny odcinacz, który umożliwia oddzielnie wyciętego wzoru od reszty rolki.

Wraz z Silhouetre Cameo 4 w komplecie znajduje się m.in. mata 30 x 30 cm, bon o wartości 25$ do wykorzystania w Silhouette Desing Store, jak i darmowe oprogramowanie Silhouette Studio. Program jest po polsku, a także dołączona jest do niego szczegółowa instrukcja również w języku polskim. Jest to zestaw, który umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie samodzielnego wycinania.

Poznaj funkcje

Funkcje maszyny
​FUNKCJE I NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI PLOTERA SILHOUETTE CAMEO 4
 • Możliwość cięcia na macie 30 x 30 cm (w zestawie) lub 30 x 60 cm (dostępna oddzielnie)
 • Możliwość cięcia z folii z rolki - specjalny wbudowany podajnik i odcinak folii
 • Nacisk ostrza do 5 kg
 • Wycinanie w materiałach o grubości do 3 mm m.in. folii, dobrym papierze, folii magnetycznej, cienkim silikonie
 • Możliwość zastosowania specjalnych ostrzy Rotary Blade i wycinania w tkaninach, dzianinach, filcu, skórze
 • Możliwość rysowania specjalnymi pisakami
 • Łatwe wgrywanie projektów przez USB
 • Możliwość połączenia przez Bluetooth
 • Darmowe oprogramowanie w języku polskim
 • Szczególnie polecany dla: początkujących i małych firm, branży reklamowej, artystycznej, poligraficznej, użytkowników domowych (scrapbooking, maszyna do szycia, hafciarka), szkół szycia, szkół artystycznych, przedszkoli i animatorów zabaw dla dzieci, fotografów

Standardowe wyposażenie

 • Mata 30x30 cm
 • Ostrze automatyczne - Cameo 4
 • Adaptery do akcesoriów (4 szt.)
 • Oprogramowanie Silhouette Studio wraz z instrukcją w języku polskim
 • Instrukcja w języku polskim

Gwarancja, instrukcja

 • Ploter posiada 2 lata gwarancji. Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
 • Instrukcja obsługi Silhouette Cameo 4 - Zapoznaj się.

Producent:
SILHOUETTE
Rozmiar pola cięcia:
duże 30 x 60 cm

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij