Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Stebnówki przemysłowe

Dodaj do schowka  Porównaj 
.TEXI WALKER WF SERVO PREMIUM
3859.00 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
.TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM
2619.00 
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ0303L-3-D4 SET
4999.00 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
.TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM
3790.00 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ0303L-3-BD SET
3899.00 

Stebnówki przemysłowe – maszyny w Twoim zasięgu

Stebnówka przemysłowa to niezwykle popularna maszyna, która pozwoli na szybką i wydajną pracę z różnymi rodzajami materiałów. Podstawowe zadanie przemysłowej stebnówki to szycie ściegiem prostym, czyli stebnowanie. W zależności od modelu, maszyny te poradzą sobie doskonale z lekkimi, średnimi i ciężkimi materiałami.
Stebnówki przemysłowe stanowią świetną opcję dla wszystkich, którzy chcą szyć szybciej, a tym samym wydajniej. Skontaktuj się z nami lub wypełnij krótki formularz, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy w wyborze odpowiedniej stebnówki przemysłowej.

Stebnówki przemysłowe to maszyny, które przestały być zarezerwowane dla dużych zakładów krawieckich. Nowoczesne rozwiązania, szczególnie zastosowanie energooszczędnych silników servo, pozwala tym maszynom na bardzo cichą pracę i oszczędność energii. Stebnówki przemysłowe są w większości wyposażone w zwykłą wtyczkę i przystosowane do podłączenia do domowych gniazdek.
Niezależnie zatem, czy jesteś hobbystą, czy profesjonalistą, możesz śmiało brać pod uwagę zakup stebnówki przemysłowej, nawet, jeśli nie masz osobnego zakładu, tylko pracujesz w domu.

Mocne, szybkie i ciche stebnówki przemysłowe

Przewaga stebnówki przemysłowej nad domową maszyną wielofunkcyjną jest ogromna. Szczególnie jeśli pod uwagę bierzemy moc i szybkość maszyny. Przemysłowa stebnówka jest co prawda maszyną jednozadaniową, ale jej moc i prędkość maksymalna są nawet kilkunastokrotnie wyższe niż maszyny domowej.
Przed ostatecznym wyborem musimy jednak określić, do jakich zadań będziemy takiej maszyny potrzebować. Wyróżniamy bowiem stebnówki przemysłowe do lekkiego i średniego szycia, do szycia ciężkiego, a także stebnówki do zadań tapicerskich i kaletniczych.

Stebnówki przemysłowe to maszyny solidne, pozwalające uzyskać wysoką jakość ściegów. Oferowane są również same głowice, ale przede wszystkim można kupić gotowe stanowisko pracy, czyli głowicę maszyny wraz z silnikiem, blat oraz podstawę stołu. Producenci każdy nowy model stebnówki wyposażają w energooszczędne silniki, często montowane już w główce maszyny. Te nowoczesne rozwiązania ograniczają zużycie energii i wpływają na większy komfort pracy oraz cichszą pracę stebnówki przemysłowej.

Nowoczesne automatyczne stebnówki przemysłowe

Nowoczesne stebnówki przemysłowe są dostępne w różnych wariantach. Najbardziej przystępne cenowo są wersje podstawowe, bez dodatkowych automatycznych funkcji. Można jednak wybrać bardziej zaawansowane i funkcjonalne warianty stebnówek przemysłowych. W zależności od modelu maszyny można spotkać się z automatycznym pozycjonowaniem igły, obcinaniem nici, ryglowaniem czy podnoszeniem stopki, a także szeregiem innych funkcji ułatwiających i uprzyjemniających codzienną pracę.

Poza funkcjami automatycznymi, możemy również wybierać spośród kilku rodzajów transportu. Stebnówki przemysłowe są najczęściej wyposażone w pojedynczy transport ząbkowy, który jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym. Jeśli jednak szukamy przemysłowej stebnówki do szycia trudniejszych materiałów, np. skóry czy grubszych materiałów tapicerskich, to wato wziąć pod uwagę stebnówki z podwójnym, a nawet potrójnym transportem.

Przemysłowe stebnówki w ETI Radość Szycia

W ofercie naszego sklepu znajdziesz stebnówki przemysłowe renomowanych producentów, takich jak Jack, Zoje, Juki, Texi, Siruba, Brother czy Typical. Dostępne są stębnówki zarówno do lekkiego i średniego, jak i do ciężkiego szycia. Wersje podstawowe oraz automatyczne.
Wybierając stebnówkę od sprawdzonego producenta, możesz liczyć na wysoką jakość oraz niezawodność. Maszyny są montowane na stołach świetnej jakości i dodatkowo przechodzą nasz test serwisowy, dzięki czemu mamy pewność, że stebnówka przemysłowa, którą wybierzesz, dotrze do Ciebie gotowa do pracy.

Bez problemu dopasujemy do wybranej przez Ciebie maszyny pasujące igły do różnych materiałów, a także nici szwalnicze w dużych, przemysłowych nawojach i różnych kolorach. Mamy również w ofercie wygodne krzesła szwalnicze oraz dodatkowe oświetlenie stanowiska pracy.
ETI Radość Szycia to szeroki wybór modeli stebnówek przemysłowych i doświadczeni pracownicy, którzy pomogą dopasować pasujący do Twoich potrzeb model. Zapraszamy do kontaktu.