Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Owerloki przemysłowe

Owerloki przemysłowe – gotowe stanowiska pracy

Owerloki przemysłowe to maszyny, dzięki którym profesjonalnie, szybko i estetycznie obrzucisz krawędzie materiałów. Owerlok przemysłowy potrafi zszyć ze sobą warstwy materiału, a dzięki posiadaniu noża również równo odciąć zbędny fragment.
Przemysłowe owerloki to niezastąpione maszyny podczas szycia przede wszystkim dzianin i innych materiałów elastycznych. Radzą sobie doskonale również z tkaninami. Są zdecydowanie szybsze i mocniejsze od swoich domowych odpowiedników i stanowią doskonały wybór dla osób często pracujących z dzianinami.

Dobry owerlok przemysłowy możemy często wybrać w odpowiednim dla nas wariancie. Przede wszystkim musimy zdecydować iloma nitkami będzie można taką maszyną szyć, czy będzie to owerlok przemysłowy do lekkiego, czy ciężkiego szycia oraz czy chcemy mieć również do dyspozycji funkcje automatyczne.
Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego owerloka przemysłowego, skontaktuj się z nami lub wypełnij krótki formularz pomocy w wyborze. W oparciu o Twoje odpowiedzi, wyślemy do Ciebie gotowe propozycje maszyn.

Jaki owerlok przemysłowy wybrać?

Wybierając owerloka przemysłowego musimy zdecydować, do czego ma nam służyć. W ofercie są owerloki przemysłowe 3-, 4- oraz 5-nitkowe. Najpopularniejszym wyborem do szycia dzianin jest owerlok 4-nitkowy, gwarantujący profesjonalny, elastyczny ścieg. Owerlok przemysłowy 5-nitkowy potrafi, poza obrzuceniem krawędzi, wykonać dodatkowe stebnowanie i jest używany do szycia tkanin.

Maszyny przemysłowe są z reguły jednofunkcyjne i podobnie jest z owerlokami przemysłowymi. Poza wyborem ilości nitek używanych do tworzenia ściegu, musimy też zdecydować, czy będzie to owerlok przemysłowy do szycia lekkich i średnich materiałów, czy do ciężkiego szycia. Możemy też przy większości modeli zdecydować, jaką szerokość ściegu chcemy uzyskiwać i jaki będzie rozstaw igieł w owerloku przemysłowym.

Nowoczesne i funkcjonalne owerloki przemysłowe

Owerloki przemysłowe mogą posiadać szereg dodatkowych funkcji, również automatycznych, które ułatwiają, a czasem wręcz umożliwiają szycie trudniejszych materiałów. W ofercie znajdują się przemysłowe owerloki z klasycznym, pojedynczym transportem oraz z transportem podwójnym, ząbkowo-stopkowym, dedykowane do materiałów trudniejszych w transporcie.

Poza ciekawymi rozwiązaniami mechanicznymi, możemy w owerlokach przemysłowych znaleźć szereg funkcji automatycznych, które uprzyjemniają codzienną pracę na owerloku. Najpopularniejszą i najczęściej spotykaną funkcją jest automatyczne pozycjonowanie igły. W bardziej zaawansowanych modelach można znaleźć również automatyczne obcinanie nici i podnoszenie stopki.

Duży wybór owerloków przemysłowych i akcesoriów w ETI

W ofercie naszego sklepu są dostępne owerloki przemysłowe renomowanych producentów jak Jack, Zoje, Juki, Texi, Siruba, w różnych przedziałach cenowych. Ten profesjonalny, solidny i szybki sprzęt pozwoli wyposażyć Twoją pracownię w owerloka przemysłowego wysokiej jakości.
Z przemysłowym owerlokiem podniesiesz efektywność i komfort codziennego szycia.

Zapewniamy również wybór akcesoriów dodatkowych – mamy igły do owerloka przemysłowego, stopki, a także nici do przemysłowego owerloka w różnych kolorach i nawojach. W naszym sklepie wyposażysz również swoją pracownię w krzesła do maszyn przemysłowych oraz dodatkowe oświetlenie pola pracy.
Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz modelu owerloka przemysłowego, którego szukasz, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na Twoje pytania.