Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Owerloki przemysłowe

JACK E4-4
3299.00 
 Owerlok Zoje ZJ893A-4-13H  4-nitkowy, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ893A-4-13H SET
3080.00 
 Owerlok Zoje ZJ893A-3-17  3-nitkowy, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ893A-3-17 SET
3080.00 
 Owerlok Texi Quattro 24 T Premium 4-nitkowy, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.TEXI QUATTRO 24 T PREMIUM
3090.00 
 Owerlok Texi Cinque 35 T Premium 5-nitkowy, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.TEXI CINQUE 35 T PREMIUM
3180.00 
 Owerlok Zoje ZJ893A-5-70 5-nitkowy, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ893A-5-70 SET
3340.00 
 Owerlok Siruba 747Qe 4-nitkowy SERVO, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.SIRUBA 747Qe
4599.00 
 Owerlok Juki MO-6814S 4-nitkowy SERVO, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.JUKI MO-6814S SERVO
4599.00 
 Juki MO-6816S 5-nitkowy SERVO owerlok, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.JUKI MO-6816S SERVO
4699.00 
 Owerlok Zoje ZJ932 SERVO 5-nitkowy, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ932T-38-BD SET
5899.00 

Owerloki przemysłowe – gotowe stanowiska pracy

Owerloki przemysłowe to maszyny, dzięki którym profesjonalnie, szybko i estetycznie obrzucisz krawędzie materiałów. Owerlok przemysłowy potrafi zszyć ze sobą warstwy materiału, a dzięki posiadaniu noża również równo odciąć zbędny fragment.
Przemysłowe owerloki to niezastąpione maszyny podczas szycia przede wszystkim dzianin i innych materiałów elastycznych. Radzą sobie doskonale również z tkaninami. Są zdecydowanie szybsze i mocniejsze od swoich domowych odpowiedników i stanowią doskonały wybór dla osób często pracujących z dzianinami.

Dobry owerlok przemysłowy możemy często wybrać w odpowiednim dla nas wariancie. Przede wszystkim musimy zdecydować iloma nitkami będzie można taką maszyną szyć, czy będzie to owerlok przemysłowy do lekkiego, czy ciężkiego szycia oraz czy chcemy mieć również do dyspozycji funkcje automatyczne.
Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego owerloka przemysłowego, skontaktuj się z nami lub wypełnij krótki formularz pomocy w wyborze. W oparciu o Twoje odpowiedzi, wyślemy do Ciebie gotowe propozycje maszyn.

Jaki owerlok przemysłowy wybrać?

Wybierając owerloka przemysłowego musimy zdecydować, do czego ma nam służyć. W ofercie są owerloki przemysłowe 3-, 4- oraz 5-nitkowe. Najpopularniejszym wyborem do szycia dzianin jest owerlok 4-nitkowy, gwarantujący profesjonalny, elastyczny ścieg. Owerlok przemysłowy 5-nitkowy potrafi, poza obrzuceniem krawędzi, wykonać dodatkowe stebnowanie i jest używany do szycia tkanin.

Maszyny przemysłowe są z reguły jednofunkcyjne i podobnie jest z owerlokami przemysłowymi. Poza wyborem ilości nitek używanych do tworzenia ściegu, musimy też zdecydować, czy będzie to owerlok przemysłowy do szycia lekkich i średnich materiałów, czy do ciężkiego szycia. Możemy też przy większości modeli zdecydować, jaką szerokość ściegu chcemy uzyskiwać i jaki będzie rozstaw igieł w owerloku przemysłowym.

Nowoczesne i funkcjonalne owerloki przemysłowe

Owerloki przemysłowe mogą posiadać szereg dodatkowych funkcji, również automatycznych, które ułatwiają, a czasem wręcz umożliwiają szycie trudniejszych materiałów. W ofercie znajdują się przemysłowe owerloki z klasycznym, pojedynczym transportem oraz z transportem podwójnym, ząbkowo-stopkowym, dedykowane do materiałów trudniejszych w transporcie.

Poza ciekawymi rozwiązaniami mechanicznymi, możemy w owerlokach przemysłowych znaleźć szereg funkcji automatycznych, które uprzyjemniają codzienną pracę na owerloku. Najpopularniejszą i najczęściej spotykaną funkcją jest automatyczne pozycjonowanie igły. W bardziej zaawansowanych modelach można znaleźć również automatyczne obcinanie nici i podnoszenie stopki.

Duży wybór owerloków przemysłowych i akcesoriów w ETI

W ofercie naszego sklepu są dostępne owerloki przemysłowe renomowanych producentów jak Jack, Zoje, Juki, Texi, Siruba, w różnych przedziałach cenowych. Ten profesjonalny, solidny i szybki sprzęt pozwoli wyposażyć Twoją pracownię w owerloka przemysłowego wysokiej jakości.
Z przemysłowym owerlokiem podniesiesz efektywność i komfort codziennego szycia.

Zapewniamy również wybór akcesoriów dodatkowych – mamy igły do owerloka przemysłowego, stopki, a także nici do przemysłowego owerloka w różnych kolorach i nawojach. W naszym sklepie wyposażysz również swoją pracownię w krzesła do maszyn przemysłowych oraz dodatkowe oświetlenie pola pracy.
Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz modelu owerloka przemysłowego, którego szukasz, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na Twoje pytania.