Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Maszyny przemysłowe

Dodaj do schowka  Porównaj 
.TEXI WALKER WF SERVO PREMIUM
3859.00 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
.TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM
2619.00 
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ0303L-3-D4 SET
4999.00 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
.TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM
3790.00 
POLECAMY
Dodaj do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ0303L-3-BD SET
3899.00 

Mocne i wydajne maszyny przemysłowe

Potrzebujesz więcej mocy, szybkości i wydajności? Zakup maszyny przemysłowej jest więc znakomitym rozwiązaniem. Maszyny przemysłowe są wielokrotnie szybsze od sprzętów domowych, dzięki czemu tempo pracy i wydajność wzrastają. Przemysłowe maszyny są też dużo mocniejsze. Możliwości i funkcjonalność maszyn przemysłowych zależą od konkretnego modelu.
W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór stebnówek, owerloków, renderek oraz pozostałych maszyn przemysłowych renomowanych producentów. To maszyny trwałe, solidnie wykonane i niezawodne.

Maszyna przemysłowa była naturalnym wyborem do dużych pracowni krawieckich. Nowe rozwiązania techniczne sprawiły, że możemy spokojnie używać takich maszyn nawet w niedużych domowych pracowniach. Przemysłowe maszyny są wyposażone w energooszczędne silniki SERVO, często wbudowane w głowicę maszyny. Dzięki temu pracują ciszej od niejednej domowej maszyny wielofunkcyjnej. Są bezpieczne i można je bez problemu podłączyć do domowego gniazdka.
Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej maszyny, skontaktuj się z nami lub wypełnij krótki formularz pomocy w wyborze. W oparciu o Twoje odpowiedzi, wyślemy do Ciebie gotowe propozycje maszyn.

Nowoczesne maszyny przemysłowe do lekkiego i ciężkiego szycia

Wybór maszyn przemysłowych powinien być podyktowany Twoimi potrzebami. Należy pamiętać, że inny model wybieramy do lekkiego i średniego szycia, inny do szycia ciężkiego, inna będzie też maszyna przemysłowa do zadań kaletniczych czy tapicerskich.
W odróżnieniu od sprzętów wielofunkcyjnych, maszyny przemysłowe są jednozadaniowe. Inną maszynę wybierzemy do ściegu prostego, inną do zyg-zaka, podszywania czy obrzucania krawędzi.

Możemy też zdecydować, czy chcemy w naszej nowej maszynie przemysłowej posiadać dodatkowe funkcje automatyczne. Zarówno stębnówki przemysłowe, owerloki, jak i pozostałe rodzaje maszyn, są dostępne w wersjach podstawowych oraz (niektóre) w wersjach półautomatycznych i automatycznych.
Jest zatem wybór i można zdecydować, czy nowa maszyna ma być wyposażona dodatkowo np. w automatyczne ryglowanie, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki czy obcinanie nici.

Szeroki wybór maszyn przemysłowych Jack, Zoje, Juki, Texi, Siruba

Dostrzegalne są różnice pomiędzy maszynami przemysłowymi wiodących producentów. Maszyny mogą się od siebie różnić sposobem montażu silnika, posiadanym oświetleniem pola pracy, typem smarowania i wieloma innymi detalami wpływającymi na komfort pracy i użytkowania.
Możemy być jednak pewni, że wybór maszyn przemysłowych takich producentów jak Jack, Zoje, Texi czy Juki pozwoli na wygodną i bezproblemową pracę. To solidne maszyny, zapewniające precyzję i wysoką jakość ściegów.

Maszyny przemysłowe są oferowane jako gotowe stanowiska pracy – z podstawą oraz blatem i dostarczane na palecie pod wskazany adres. Jest również możliwość zakupu samej głowicy maszyny.

Kompleksowe wyposażenie pracowni w maszyny przemysłowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kompleksowe wyposażenie pracowni krawieckiej. Posiadamy bardzo duży wybór przemysłowych maszyn wiodących producentów. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu i będąc na bieżąco z nowinkami technicznymi oraz nowymi modelami maszyn, jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniej stębnówki, owerloka, renderki czy podszywarki.

Sklep ETI ma także w ofercie krzesła do maszyn szwalniczych, dodatkowe nowoczesne oświetlenie stanowiska pracy, manekiny krawieckie oraz profesjonalny sprzęt do prasowania.
Dopasujemy również takie materiały eksploatacyjne jak igły do maszyn oraz szpulki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu w razie dodatkowych pytań.