Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
FILTRUJ

Wykroje krawieckie i gotowe zestawy do szycia DIY

 Skrzat MARZYCIEL (zestaw do uszycia + wykrój) DIY, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
DIY SKRZAT MARZYCIEL
19.00 
 Skrzat UPIOREK (zestaw do uszycia + wykrój) DIY, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
DIY SKRZAT UPIOREK
19.00 
DIY NERKA KOMIKS DUŻA
24.90 
DIY NERKA DINO ROŚLINY DUŻA
24.90 
DIY NERKA FOLK ŁOWICKI DUŻA
24.90 
DIY NERKA KAMELEONY MAŁA
21.90 
DIY NERKA KLOCKI DUŻA
24.90 
DIY NERKA KOLOROWE MORO MAŁA
21.90 
DIY NERKA KOMIKS CZARNO-BIAŁY DUŻA
24.90 
DIY NERKA KRAWIECKI MIX MAŁA
21.90 
DIY NERKA LISKI W LESIE MAŁA
21.90 
DIY NERKA MORO OLIWKA DUŻA
24.90 
DIY NERKA BIAŁEGO NINJA DUŻA
24.90 
DIY NERKA CZERWONEGO NINJA DUŻA
24.90 
DIY NERKA NIEBIESKIEGO NINJA DUŻA
24.90 
DIY NERKA ZIELONEGO NINJA DUŻA
24.90 
DIY NERKA ZŁOTEGO NINJA DUŻA
24.90 
DIY NERKA JUNIOR SZOP MAŁA
23.90 
DIY NERKA JUNIOR LIS MAŁA
23.90 
DIY NERKA JUNIOR MIŚ MAŁA
23.90 
DIY NERKA JUNIOR MYSZKA MAŁA
23.90 
DIY NERKA JUNIOR PANDA MAŁA
23.90 
DIY NERKA JUNIOR POTWOREK MAŁA
23.90 
DIY NERKA JUNIOR SMOK CZARNY MAŁA
23.90 
DIY NERKA JUNIOR SMOK ZIELONY MAŁA
23.90 
 Wykrój na klasyczną bluzkę damską, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
I NEEDLE ANNA
19.99 
 Skrzat BIEDRONEK (zestaw do uszycia + wykrój) DIY, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
DIY SKRZAT BIEDRONEK
19.00 
 Skrzat JEŻYNEK (zestaw do uszycia + wykrój) DIY, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
DIY SKRZAT JEŻYNEK
19.00 
 Skrzat ŁASKOTEK (zestaw do uszycia + wykrój) DIY, fig. 1
Dodaj do schowka  Porównaj 
DIY SKRZAT ŁASKOTEK
19.00 

Wykroje krawieckie i gotowe zestawy do szycia DIY

Wykroje krawieckie i gotowe zestawy do szycia, które zebraliśmy w ofercie naszego sklepu internetowego pozwolą Ci na samodzielną realizację projektów. Począwszy od prostych rzeczy dla osób, które stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie szycia, po elementy garderoby dla zaawansowanych krawcowych i krawców. Wygodny sposób filtrowania oraz rozłożenie produktów w kilku kategoriach tematycznych pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób odnaleźć to, czego szukasz. Nic nie daje takiej satysfakcji, jak własnoręcznie uszyte akcesoria, dekoracje wnętrz czy maskotki na prezent dla najbliższych osób. Co wybierzesz na początek dla siebie?

Gotowe zestawy do szycia DIY dla każdego

Zestawy do szycia DIY to doskonały sposób na własnoręczne przygotowanie prostych dodatków, takich jak szaliki, chusty, saszetki, a nawet wesołe skrzaty. Wybierając gotowe zestawy otrzymasz wszystko to, co jest niezbędne do uszycia danego projektu. W pudełku umieszczone są: materiały, elementy wypełnienia, dekoracje, a także wykrój i instrukcja szycia. Proste projekty DIY są świetnym sposobem na samodzielną naukę szycia i rozwijanie umiejętności. Z biegiem czasu zbierając wprawę będziesz w stanie wykonywać coraz to bardziej skomplikowane rzeczy. Przejrzyj dostępne zestawy akcesoriów i zestawy odzieżowe i wybierz ten, który najbardziej Cię zainteresuje.

Wśród zestawów do samodzielnego szycia wprowadziliśmy podział na dwie główne grupy: projekty odzieżowe oraz projekty na akcesoria i mniejsze dodatki. W szczególności ta druga grupa powinna przypaść do gustu wszystkim początkującym, którzy chcieliby nareszcie uszyć coś od początku do końca samodzielnie. Pośród zestawów dużą popularnością cieszą się wesołe skrzaty, które są piękną dekoracją nie tylko w okresie świąt. Innym ciekawym i często wybieranym projektem są saszetki typu nerka, co wynika zapewne z ich praktyczności. Taką saszetkę możemy podarować w prezencie zarówno dziecku, jak i dorosłemu - przypadkie do gustu aktywnym osobom, które w trakcie uprawiania sportu chętnie wykorzystają je do schowania kluczy i telefonu.

Drukowane wykroje krawieckie

Obok gotowych zestawów posiadamy także spory wybór drukowanych wykrojów krawieckich. Wiodącymi dostawcami wykrojów są znana od lat Burda, oraz polska firma iNeedle. W szczególności polskie wykroje cieszą się sporą popularnością za sprawą ich dużej przystępności nawet dla osób o średnim poziomie zaawansowania. Czytelne oznaczenia, przydatne wskazówki i instrukcje dotyczące kolejności i sposobu szycia ułatwiają samodzielne wykonanie projektu. Z kolei Burda to niemiecki wydawca, który przygotowuje wykroje na różnym poziomie zaawansowania. Wśród wykrojów znajdziesz sukienki, bluzki, spodnie a nawet kombinezony i płaszcze. Do wyboru są także wykroje na ubranka dziecięce.

Zróżnicowany poziom trudności pozwala znaleźć coś dla siebie każdemu, niezależnie od jego stopnia zaawansowania. Przy wykrojach umieściliśmy informację o tym, jak bardzo skomplikowane jest jego wykonanie. Dla łatwiejszego poruszania po stronie sklepu i komfortowego przeglądania dostępnych wykrojów możesz także skorzystać z opcji filtrowania produktów, dzięki której zawęzisz krąg oglądanych produktów do wybranego przez Ciebie poziomu trudności.

Sklep internetowy ETI Radość Szycia

Jeśli do realizacji jakiegoś z projektów będą Ci potrzebne dodatkowe akcesoria krawieckie - nie obawiaj się. Znajdziesz w naszym sklepie internetowym wszystko to, co niezbędne do szycia. Począwszy od dobrych nici do szycia na maszynie, przez zapasowe szpulki, rózne typy igieł dopasowane do róznorodnych rodzajów materiałów, aż po dodatkowe stopki ułatwiające wykonanie różnych zadań w trakcie szycia na maszynie. Całość dopełniają drobne dodatki krawieckie takie jak kredy, pisaki, miary, nożyczki krawieckie czy specjalne maty podkładowe umożliwiające wykrajanie nożami krążkowymi. Sklep internetowy ETI Radość Szycia posiada ofertę, wśrod której każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Stale zwiększamy bazę posiadanych produktów o nowe, wartościowe i sprawdzone rzeczy, z którymi odkryjesz prawdziwą radość szycia.