Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Wykrój na bluzkę damską z dekoltem w łódkę

I NEEDLE MONICA
Cena brutto
29.99 
Dostępność: Brak
 

Wykrój na bluzkę typu kimono z dekoltem w kształcie łódki. Ten model bluzki będzie doskonały zarówno do spodni materiałowych, jeansowych jak i spódnic - wybór należy do Ciebie.
Kolorowy i bardzo przejrzysty wykrój pomoże Ci uszyć dwa rodzaje bluzki: z długimi i obniżonymi rękawami lub krótkimi i opadającym rękawkami. Wykrój umożliwia uszycie bluzki w rozmiarze od 34 do 44.
Bluzka Monika ma prosty, luźno dopasowany krój i długości do połowy bioder. Dekolt jest w kształcie łódki zwany też „małą wodą”, który sprawia, że materiał delikatnie opada na dekolt, co dodaje bluzce elegancji. Dzięki możliwości wyboru długości rękawa ten typ bluzki doskonale sprawdzi się zarówno w chłodniesz, jak i cieplejsze dni. Dodatkowo w zależności od wybranego przez nas materiału możemy jej nadać bardziej codziennego lub eleganckiego charakteru.

Wykrój na bluzkę Monika jest umieszczony na bardzo dużym arkuszu papieru, z wyraźnie rozrysowanymi rozmiarami (każdy rozmiar jest określony osobnym kolorem) więc odnalezienie właściwego z pewnością nie sprawi Ci trudności. Dodatkowo obok wykroju znajdziesz bardzo praktyczne podpowiedzi; jak zmierzyć sylwetkę i prawidłowo wybrać rozmiar bluzy, jak odrysować wzór, w jakiej kolejności wycinać materiał, a także podpowiedzi jak uszyć wybrany model.

Z jakich materiałów najlepiej uszyć bluzę?

Do uszycia bluzki Monika użyj najlepiej cienkie, lejące, miękko układające się tkaniny lub dzianiny z włókien naturalnych lub mieszanych np. batyst, jersey, krepa, szyfon, satyna, tkaniny wiskozowe, cienki welur lub aksamit, tkanin cekinowa lub koronka.

Ile materiału potrzeba do uszycia?

Zużycie materiału zależy od rodzaju rękawa jaki w bluzce chcemy zastosować, czyli dla wersji z krótkim rękawem przygotuj 90 cm materiału, a dla wersji z długi rękawem przygotuj 130 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).

Producent:
iNEEDle
Rodzaj wykroju:
Bluza | Bluzka
Rozmiar:
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
Poziom trudności:
Bardzo łatwy

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij