Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
FILTRUJ

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Wypełnij formularz

Renderki Interloki przemysłowe

Renderki przemysłowe – perfekcyjne wykańczanie projektów

Renderki przemysłowe to maszyny służące do podwijania dołów odzieży, rękawów, a także nogawek uszytych z dzianiny. Wybór renderki przemysłowej oznacza chęć szybszego i profesjonalnego wykańczania swoich projektów. Do wielu modeli rederek przemysłowych można dobrać akcesoria, które pozwolą również lamować, rozszywać szwy, czy wykonywać ozdobne przeszycia.

Decydując się na wybór renderki przemysłowej, należy zwrócić uwagę na kilka cech i parametrów tych maszyn. W zależności od producenta i modelu, renderki będą różnić się maksymalną prędkością, rozstawem igieł, a także wieloma innymi detalami. Jeśli nie wiesz, którą renderkę przemysłową wybrać, zadzwoń do nas lub wypełnij krótki formularz pomocy w wyborze maszyny, który znajdziesz TUTAJ. Chętnie pomożemy dopasować właściwy model, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Renderka, kapówka, interlok czy cover? Co wybrać?

Renderka przemysłowa, to jedno z wielu określeń tej maszyny. Można się jeszcze spotkać z takimi określeniami jak kapówka, interlok, czy maszyna drabinkowa. Wszystkie nazwy określają tą samą maszynę przemysłową. Dodatkowo, wersja domowa maszyny drabinkowej jest nazywana coverem, jednak możliwości i funkcjonalność domowych maszyn są dużo mniejsze.

Jakby nie nazywać renderki przemysłowej, możemy wybierać spośród wielu modeli różnych producentów. Modele oczywiście różnią się od siebie, ale kupując renderkę przemysłową renomowanego producenta, można liczyć nie tylko na nowoczesną głowicę maszyny, ale też energooszczędny silnik, podstawę oraz blat wysokiej jakości. Decydując się na zakup w naszym sklepie, można mieć pewność, że dotrze do Ciebie gotowe, sprawdzone i przetestowane stanowisko pracy.

Renderki przemysłowe i ich funkcje

Duży wybór wśród przemysłowych maszyn do szycia jest spowodowany przede wszystkim różnicami w funkcjach poszczególnych modeli. Renderki przemysłowe nie są wyjątkiem. W ofercie sklepu ETI Radość Szycia można znaleźć modele różniące się maksymalną prędkością szycia, wysokością podnoszenia stopki, rozstawem igieł, rodzajem łoża, a także sposobem smarowania. Różnice można znaleźć również w rodzaju wykorzystanego silnika oraz oświetleniu pola pracy.

Oprócz podstawowych różnic w budowie wyróżnić można również podział z uwagi na zastosowanie automatycznych funkcji. Renderki przemysłowe bez tych funkcji będą tańsze. Jeśli jednak potrzebne będą udogodnienia w postaci np. automatycznego obcinania nici czy automatycznego podnoszenia stopki, można wybrać spośród bardziej zaawansowanych modeli.

Renderki przemysłowe i akcesoria w ETI

W ofercie naszego sklepu są renderki przemysłowe renomowanych producentów Jack, Zoje, Siruba czy Texi. Proponowane warianty modeli pozwolą dobrać odpowiedni, profesjonalny sprzęt w kilku przedziałach cenowych. Nowoczesne renderki przemysłowe pracują szybko, cicho i zużywają niewiele energii z uwagi na zastosowanie energooszczędnych silników. Wyposażenie pracowni w taki sprzęt zdecydowanie uprzyjemni pracę przy wykańczaniu projektów, ale przede wszystkim podniesie efektywność pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na renderki przemysłowe, a także akcesoria dodatkowe, materiały eksploatacyjne oraz wyposażenie pracowni krawieckiej. Dobierz pasujące do wybranej maszyny igły i nici, doposaż swoją pracownię w profesjonalne krzesła, oświetlenie czy manekiny krawieckie.
W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.