Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Uchwyt na mazaki do ploterów Silhouette

SILH-PEN-HOLDER-C4
Cena brutto
47.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Uchwyt na mazaki do ploterów Silhouette (SILH-PEN-HOLDER-C4)

W sklepie internetowym eti.com.pl możesz znaleźć spory wybór akcesoriów do ploterów tnących. Pośród proponowanych przez nas produktów znalazło się miejsce dla cenionej w branży amerykańskiej marki Silhouette. Urządzenia tej firmy z powodzeniem służą kreatywnym hobbystom do tworzenia indywidualnych kartek okolicznościowych, niepowtarzalnych wizytówek czy zaproszeń. Plotery sprawnie radzą sobie nie tylko w pracy z papierem ale i różnego rodzaju foliami samoprzylepnymi i termicznymi.

Uchwyt na mazaki Silhouette to dodatek do ploterów Cameo 4, Cameo 4 PRO oraz Portrait 3, który umożliwia zastosowanie w nich dowolnych mazaków, pisaków, cienkopisów, żelopisów czy kredek. Umieszczone w uchwycie przybory mogą posłużyć do szkicowania i kreślenia wybranych wzorów. W ten sposób możesz tworzyć unikatowe projekty, które zaskoczą wszystkich precyzją i stylem.

Używanie uchwytu na mazaki jest łatwe. W komplecie znajduje się jeden podłużny uchwyt oraz trzy nakręcane na niego nasadki o różnych średnicach: S, M, L. Na początek dopasuj przybory do rysowania które chcesz wykorzystać do najbardziej pasującej nasadki, a następnie wsuń w ten sposób, aby zwężająca się końcówka nasadki była zwrócona w kierunku czubka pisaka. Następnie dosuń białą oprawkę uchwytu i dokręć ją, żeby ustabilizować mazak w środku. Tak przygotowane przybory można już umieszczać w uchwycie plotera. Pamiętaj, aby przy przesyłaniu pliku do plotera oznaczyć w ustawieniach jako narzędzie: uchwyt do pióra.

Uchwyt i dołączone nasadki pozwolą na zamocowanie mazaków o średnicy od 0,63 cm do 1 cm.

W opakowaniu znajdują się cztery elementy:

  • jeden podłużny uchwyt na przybory
  • trzy nasadki dla różnych rozmiarów pisaków: mała "S" w kolorze niebieskim, średnia "M" biała oraz duża "L" szarej barwy.

Uchwyt na mazaki jest przystosowany do ploterów Silhouette Cameo 4, Cameo 4 PRO oraz Portrait 3.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Uchwyt pisaka do plotera
Pasuje do plotera:
  • PORTRAIT 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij