Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Mata do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 24")

SILHOUETTE 814792012147
Cena brutto
99.00 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Duża mata do ploterów Silhouette 12" x 24" (30 x 60cm) - 814792012147

W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy szeroki wybór przydatnych akcesoriów do ploterów tnących. Produkty wyselekcjonowane od renomowanych producentów gwarantują sprawdzoną jakość produktów. Możesz u nas znaleźć wymienne ostrza, specjalne uchwyty na przyrządy, zamienne maty podkładowe, a nawet mazaki do szkicowania i drobne akcesoria w postaci narzędzi do pracy z papierem i folią. Staramy się, aby nasza oferta była bogata w produkty, które są Ci niezbędne do komfortowej pracy z ploterem, niezależnie od tego czy wykorzystujesz go amatorsko, hobbystycznie czy jest to Twoje narzędzie pracy.

Dla każdego kto chce rozszerzyć pole pracy plotera Silhouette, posiadamy dużą matę do cięcia do ploterów Cameo. Mata ma rozmiary 12 x 24 cala, co w przełożeniu na centymetry daje około 30 x 60 pola roboczego. Mata ułatwia pracę podczas realizacji większych projektów, jak jest pomocna kiedy chcemy wycinać wiele elementów jednocześnie. Na macie znajdują się linie pomocnicze przecinające się pod kątem prostym, pomagają w dokładnemu pozycjonowaniu materiału. Powierzchnia maty pokryta jest samoprzylepną warstwą, która ma na celu zapewnić stabilne ułożenie materiału w trakcie jego wycinania.

Mata z klejem z biegiem czasu będzie się zużywać, jest to nieuniknione. Tempo zużywania maty zależy w dużym stopniu od intensywności eksploatacji urządzenia oraz rodzaju wycinanych materiałów. Trudno jest jednoznacznie określić na jak długi czas może wystarczyć jedna mata. Klejąca powierzchnia jest wielorazowego użytku, lecz z biegiem czasu jego lepkość zmniejszy się, a nasze kartki mogą zacząć odklejać się podczas cięcia, co jest szczególnie niebezpiecznie w przypadku ażurowych wzorów. Matę możemy zregenerować przy użyciu specjalnych klejów lub po prostu wymienić na nową.

Mata przeznaczona jest do ploterów Silhouette Cameo 4 oraz Cameo 4 PRO, jak i starszych wersji Cameo 1, 2, 3.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 1
  • SILHOUETTE CAMEO 2
  • SILHOUETTE CAMEO 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij