Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Mata do Silhouette Cameo z mocnym klejem 12” x 12”

SILH-CUT-MAT-12ST
z mocnym klejem 30 x 30 cm
Cena brutto
69.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Mata do ploterów Silhouette z mocnym klejem (CUT-MAT-12ST)

Oferta naszego sklepu internetowego zawiera nie tylko plotery wycinające najbardziej skomplikowane wzory ale również cały zasób akcesoriów do ploterów takich jak wymienne ostrza, różnego typu maty podkładowe, a nawet drobniejsze dodatki jak np. przyrządy do ściągania wyciętych elementów z mat. Staranny dobór najlepszych producentów pozwala nam zaproponować produkty o sprawdzonej jakości, które zapewnią komfortową pracę dla każdego, niezależnie czy używasz plotera wyłącznie hobbystycznie, czy jest to Twój sposób na życie. kreatywnych hobbystów, tworzących indywidualne wizytówki, zaproszenia, kartki okazjonalne.

Mata do plotera Silhouette Cameo z mocnym klejem doskonale sprawdzi się podczas pracy z papierem o wysokiej gramaturze, a także przy wycinaniu tkanin czy innych grubszych materiałów. Jej powierzchnia pokryta jest klejem o doskonałych właściwościach klejących, ułatawia wycinanie szczegółowych, ażurowych wzoró z większą dokładnością bez ryzyka, że fragmenty papieru dostaną się do mechanizmu plotera.

Mata ma rozmiar 12 x 12 cala co odpowiada około 30,5 x 30,5 cm - jest to obszar cięcia, całkowity rozmiar maty jest nieco większy.

Matę można wykorzystać do pracy z ploterami Cameo 4 i Cameo 4 PRO oraz starszymi Cameo 3, 2, 1.

Kiedy należy wymienić matę na nową?

W sytuacji, gdy zauważysz, że materiały samoczynnie odklejają się od maty lub ploter wycina poszczególne elementy niedokładnie, szarpie papier - może być to pierwszą oznaką zużycia maty. Podobnie w sytuacji gdy na lewym i prawym brzegu maty pojawią się mocne wytarcia od częstej eksploatacji.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij