Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Mata Silhouette Cameo, Curio 2 – 12” x 12”

SILH-CUT-MAT-12-3T
standardowa 30 x 30 cm
Cena brutto
69.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Standardowa mata do ploterów Silhouette (SILH-CUT-MAT-12-3T)

Mata do cięcia do ploterów Silhouette Cameo, która cechuje się samoprzylepną powierzchnią o świetnych właściwościach klejących. Pozwala na umieszczenie na niej materiałów takich jak na przykład papier, cienki filc, karton, foamiran, elementy z folii. Zadaniem maty jest utrzymywanie wycinanych elementów na miejscu, a także zabezpieczenie ostrza przed nadmiernym zużyciem i uszkodzeniem.

Rozmiar maty to 12 x 12 cala co odpowiada około 30,5 x 30,5 cm - jest to powierzchnia cięcia, rzeczywisty rozmiar maty jest nieco większy. Na macie umieszczone są równoległe linie pomocnicze w odległości 1 cala.

Ta mata jest odpowiednia do ploterów Silhouette:

  • Cameo 4
  • Cameo 4 PRO i PLUS - po zwężeniu rolek prowadzących
  • Cameo 5
  • Curio 2

Matę można wykorzystać również do starszych dawnych modeli Cameo 1, 2, 3 a w przypadku powiększonych Cameo 4 PLUS / PRO można użyć matę po zwężeniu rolek prowadzących.

Co jaki czas należy wymieniać matę podkładową?

Warto mieć na uwadze, że mata jest elementem eksploatacyjnym. Mata podkładowa w każdym z ploterów jest elementem, który będzie naturalnie zużywać się z biegiem czasu. Jeśli zaobserwujesz, że materiały coraz gorzej przywierają do maty, odklejają się samoczynnie lub ploter wycina elementy niedokładnie, szarpie papier - powinno to być dla Ciebie sygnałem, że kondycja maty jest coraz gorsza. O dużym wyeksploatowaniu maty będą też świadczyć przetarcia na lewej i prawej stronie, które powstają na skutek przesuwania maty w mechanizmie.

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów nie tylko do maszyn do szycia, ale również do popularnych ploterów tnących. Znajdziesz u nas wybór wymiennych ostrzy tnących, różnego typu uchwyty na przyrządy, mazaki jak i mniejsze przyrządy do ściągania folii przylepnych. Proponujemy akcesoria sprawdzonej jakości od amerykańskiej marki Silhouette. Zarówno hobbyści jak i osoby wykorzystujące plotery profesjonalnie mogą skorzystać z naszej oferty i znaleźć to, czego potrzebują dla ułatwienia codziennej pracy.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO
  • SILHOUETTE CAMEO 5
  • SILHOUETTE CURIO 2

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij