Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Ploter tnący Silhouette Cameo 4 (biały)

SILHOUETTE CAMEO 4 BIAŁY
wariant podstawowy
Cena brutto
1239.00  Cena regularna 1349.00 
1349.00 zł
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Ploter tnący Silhouette Cameo 4 - biały

Plotery tnące Silhouette są jednymi z najpopularniejszych hobbystycznych urządzeń tego typu. Już przy pierwszym użyciu zauważysz, że możliwość wycinania w papierze, foliach i tkaninach daje Ci ogromne możliwości tworzenia oryginalnych projektów DIY. Co można wykonać przy użyciu plotera tnącego Silhouette Cameo 4? Trudno wymienić wszystkie możliwości plotera bo lista byłaby naprawdę długa! Najpopularniejsze są z pewnością oryginalne kartki z życzeniami, naprasowanki na koszulki, unikatowe pudełka prezentowe, różnorodne naklejki, szablony, etykiety, a nawet okolicznościowe toppery na tort!. Silhouette Cameo 4 świetnie sprawdza się przy cięciu materiałów o grubości do 3 mm.

Cameo 4 jest idealny dla hobbystów, którzy chcą tworzyć co raz to nowe projekty. W porównaniu do poprzedniego modelu Cameo 3 cięcie jest nawet 3 razy szybsze. Urządzenie wyposażono w czujnik, który wykrywa rodzaj umieszczonego w uchwycie narzędzia, dzięki temu program automatycznie zasugeruje ustawienia powiązane z danym typem narzędzia.

Jakie materiały może ciąć ploter Cameo 4?

Cameo 4 to idealny ploter tnący na początek pracy z tego typu urządzeniami.

Plotery Cameo dają Ci możliwość precyzyjnego tworzenia projektów DIY od wycinania naklejek z folii samoprzylepnej, przez wycinanie w papierze (do ok. 300g), foliach flex i flock, foliach magnetycznych, folii szablonowej, cienkim silikonie do stempli, foamiranie i piankach kreatywnych, aż po możliwość wycinania w tkaninach, dzianinach i skórze po zastosowaniu dodatkowego ostrza obrotowego "Rotary Blade". To nie wszystko, jeśli zechcesz możesz zamienić swój ploter w urządzenie do precyzyjnego szkicowania przy użyciu specjalnych pisaków, a nawet może być użyte do grawerowania. Dodatkowe akcesoria potrafią jeszcze bardziej zwiększyć potencjał i możliwości plotera Cameo 4.

Docenisz, że ploter Silhouette Cameo 4 wyposażono w dwa uchwyty na narzędzia o różnej sile cięcia. Pierwszy uchwyt wykorzystywany jest do pracy standardowym ostrzem, jak i do szkicowania mazakami. Drugi uchwyt posiada zwiększoną siłę nacisku nawet do 5 kg, wykorzystasz go ze specjalnymi narzędziami takimi jak ostrze obrotowe lub Punch Tool.

Ploter tnący z oprogramowaniem Silhouette Studio

Na rynku występuje kilka urządzeń podobnej klasy, lecz gdy zaczniesz używać dołączonego w komplecie oprogramowania Silhouette Desing Studio, docenisz to jak proste jest tworzenie własnych kreacji. Program posiada szerokie możliwości i co istotne – jest w polskiej wersji językowej.

Silhouette Cameo 4 jest oferowany w aż trzech wariantach kolorystycznych. Możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twojemu wnętrzu i gustowi: biały, czarny lub różowy. Ploter jest doskonałym uzupełnieniem hobbystycznych pracowni, jak i również sprawdza się w profesjonalnych firmach. Urządzenie wyposażone jest w gniazdo USB oraz łączność Bluetooth.

Ploter Cameo 4 umożliwia wycinanie w folii bez użycia maty. Dzięki funkcji Kiss-Cut w programie Silhouette Studio zyskujesz możliwość wycinania w folii bezpośrednio z rolki. Urządzenie jest wyposażone w specjalną rozkładaną podstawkę, na której można stabilnie umieścić rolkę. W ten sposób można pracować z materiałami o długości do 3 metrów. Na tyle obudowy z kolei znajduje się specjalny odcinacz, który umożliwia oddzielnie wyciętego wzoru od reszty rolki.

Poznaj funkcje

Funkcje maszyny
​FUNKCJE I NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI PLOTERA SILHOUETTE CAMEO 4
 • Możliwość cięcia na macie 30 x 30 cm (w zestawie) lub 30 x 60 cm (dostępna oddzielnie)
 • Możliwość cięcia z folii z rolki - specjalny wbudowany podajnik i odcinak folii
 • Nacisk ostrza do 5 kg
 • Wycinanie w materiałach o grubości do 3 mm m.in. folii, dobrym papierze, folii magnetycznej, cienkim silikonie
 • Możliwość zastosowania specjalnych ostrzy Rotary Blade i wycinania w tkaninach, dzianinach, filcu, skórze
 • Możliwość rysowania specjalnymi pisakami
 • Łatwe wgrywanie projektów przez USB
 • Możliwość połączenia przez Bluetooth
 • Darmowe oprogramowanie w języku polskim
 • Szczególnie polecany dla: początkujących i małych firm, branży reklamowej, artystycznej, poligraficznej, użytkowników domowych (scrapbooking, maszyna do szycia, hafciarka), szkół szycia, szkół artystycznych, przedszkoli i animatorów zabaw dla dzieci, fotografów

Standardowe wyposażenie

 • Mata 30x30 cm
 • Ostrze automatyczne - Cameo 4
 • Adaptery do akcesoriów (4 szt.)
 • Oprogramowanie Silhouette Studio wraz z instrukcją w języku polskim
 • Instrukcja w języku polskim

Gwarancja, instrukcja

 • Ploter posiada 2 lata gwarancji. Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
 • Instrukcja obsługi Silhouette Cameo 4 - Zapoznaj się.

Producent:
SILHOUETTE
Rozmiar pola cięcia:
duże 30 x 60 cm

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij