Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Cyrkiel tnący OLFA (1 - 15 cm)

OLFA CMP-1
standardowy
Cena brutto
34.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Cyrkiel tnący do wycinania okręgów o średnicy od 1 do 15 cm

Jeśli zastanawiasz się jak w prosty sposób wyciąć idealnie równe koła z pewnością zainteresuje Cię przyrząd OLFA CMP-1, który powstał właśnie po to by ułatwić szybkie wycinanie okręgów z papieru i cienkiego kartonu, a nawet cienkiej skóryWycinanie kół przy użyciu cyrkla jest nieporównywalnie prostsze, niż korzystając z tradycyjnych nożyczek czy noży. Po kilku próbach i złapaniu odrobiny wprawy wykonasz równe, estetyczne okręgi. Cyrkiel znacznie ułatwi Ci przygotowanie wielu kół o tej samej średnicy.

Olfa CMP-1 jest podstawowym cyrklem w ofercie japońskiej firmy słynącej z ręcznych przyrządów do cięcia. Cyrkiel daje sporo nowych możliwości, a przy tym jest w naprawdę niskiej cenie. Średnica cięcia jest regulowana płynnie w przedziale od 1 do 15 cm, lecz z naszego doświadczenia cyrkiel najlepiej sprawdza się dla kół o średnicy 4 cm i większej.

W komplecie z cyrklem znajduje się pudełko zawierające 5 zapasowych ostrzy oraz podstawkę pod igłę centrującą. Pudełko pełni jednocześnie rolę zabezpieczenia ostrza na czas przechowywania.

Do cyrkla stosuje się ostrza OLFA COB-1 dostępne również w naszym sklepie. Należy stosować je na matach podkładowych do cięcia, które zabezpieczą ostrze i powierzchnię blatu przed uszkodzeniem.

Przykład użycia cyrkla CMP-1 na filmie

Producent:
OLFA
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij