Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Workoplecak dziecięcy NIETOPERZ (zestaw do uszycia + wykrój) DIY

DIY WORKOPLECAK DZIECIĘCY NIETOPERZ
workoplecak NIETOPERZ
Cena brutto
27.99 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Zestaw do samodzielnego uszycia workoplecaka dziecięcego – NIETOPERZ

Coraz chętniej sięgamy po workoplecaki jako alternatywę dla tradycyjnych plecaków. Są one świetnym połączeniem prostoty i funkcjonalności. Dzięki prostej konstrukcji bez trudu uszyjesz samodzielnie workoplecak, nawet jeśli nie masz dużych umiejętności i doświadczenia w szyciu. Nie musisz martwić się o dobór odpowiedniej ilości materiału, ani sznurka - w komplecie znajduje się wszystko to, co potrzebne do uszycia całego workoplecaka. Na podróże - tak małe jak i duże dziecięcy workoplecak sprawdzi się doskonale, zmieści wszystkie drobiazgi i skarby potrzebne na wycieczce.

W kolekcji dla dzieci królują zwierzęta. W naszym sklepie internetowym znajdziesz gotowe zestawy do uszycia ze wzorem w koty, tygrysy, lwy, a nawet dinozaury! Wybierz te zwierzątko, które Twoje dziecko lubi najbardziej. Dzięki pojemnej komorze bez problemu się do niego wszystko co potrzebne do przedszkola, na wycieczkę czy na trening.

Zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko, znajdziesz w nim:

  • Materiał: piankę neoprenową z nadrukowanym wykrojem
  • Bawełniany sznurek

Workoplecak z gotowego zestawu DIY jest łatwy w wykonaniu. Do jego uszycia wystarczy Ci najzwyklejsza maszyna wieloczynnościowa. Wykrój nadrukowany jest na materiale, wystarczy go wyciąć i zszyć - zawiera on również zapasy na szwy. Dzięcięce workoplacki zaprojektowane zostały przez Beatę Napiontek, polecamy je dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym.

Rozmiar uszytego workoplecaka:

  • wysokość ≈ 37 cm
  • szerokość ≈ 32 cm

Uwaga! Nie prać / nie dekatyzować przed uszyciem.

W naszym sklepie internetowym pojawia się coraz to więcej zestawów do samodzielnego szycia DIY. Dzięki nim możesz spróbować samodzielnie uszyć od początku do końca wybrany projekt. Nie potrzebujesz dużych umiejętności, ani doświadczenia w szyciu. Jedyne, co będzie Ci niezbędne to zwykła maszyna do szycia i zapas chęci i pozytywnej energii. Dzięki gotowym zestawom nie musisz obawiać się o to ile materiału zakupić, ani jakie dobrać dodatki.

Producent:
DRESÓWKA.PL
Rodzaj zestawu DIY:
Workoplecak
Poziom trudności:
Bardzo łatwy

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij