Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Rozkładana szafka TEXI pod maszynę do szycia (jasny dąb)

.TEXI SESAME DUO O
jasny dąb
Cena brutto
3999.00 
Dostępność: Na zamówienie (ok. 21 dni roboczych)
+
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Rozkładana szafka - pracownia krawiecka TEXI (kolor jasny dąb)

Praktyczna przestrzeń do pracy i przechowywania maszyny do szycia, materiałów, nici, igieł i wszelkich akcesoriów: rozkładana szafka TEXI SESAME DUO

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno o odpowiednią ilość miejsca w i swobodnej przestrzeni podczas szycia. Bez znaczenia jest to, czy szyjesz tylko z pasji czy jest to Twoja praca. Odpowiednie stanowisko pracy to komfort, a nieraz także oszczędność czasu. Texi Sesame Duo to propozycja dla każdego, niezależnie czy szyjesz w domu, wyłącznie dla siebie i bliskich, czy hobby przerodziło się już w prawdziwy sposób na życie i prowadzisz własną pracownię krawiecką.

Szafka posiada specjalny system do płynnego podnoszenia i opuszczania/chowania się maszyny wewnątrz szafki.

Szafka TEXI SESAME DUO po rozłożeniu tworzy dużą przestrzeń z blatami ułożonymi w kształcie litery "L" . Pełne wymiary przestrzeni roboczej to w tym przypadku 182 cm 182,5 cm na 104 cm. Co znajdziemy wewnątrz szafki? Zajrzyjmy do lewych drzwi - znajdują się na nich trzy spore, zabudowane półki idealne do przechowywania rozmaitych akcesoriów, które zawsze są potrzebne blisko, pod ręką. Po prawej stronie z kolei znajdziemy specjalne szuflady, które możesz wykorzystać np. do schowania materiałów, a także specjalną wysuwaną szufladę ze stojakami na nici i dodatkową, wysuwaną półkę na której możemy schować np. owerloka. Szuflada z drewnianymi kołkami na nici, zmieści aż 45 różnych rodzajów i kolorów szpulek do wysokości 9 cm. Dzięki temu, że szafka Texi jest na kółkach możesz bez problemu swobodnie przestawić ją w dowolnym momencie.

Dane techniczne szafki:

  • szerokość złożonej szafki: 110 cm
  • głębokość złożonej szafki: 52,5 cm
  • wysokość złożonej szafki: 75,5 cm
  • po rozłożeniu blat roboczy 182,5 cm x 104 cm
  • półka a maszynę z płynnym podnoszeniem: 58 x 32 cm
  • maksymalna waga maszyny: 12 kg
  • wysokość szuflady na nici: 9 cm

Szafka jest dostarczana w całości, na palecie. Szafka sprzedawana jest bez dodatkowego wyposażenia widocznego za zdjęciach.

Producent:
TEXI

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij