Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Ploter tnący Silhouette Curio 2

SILHOUETTE CURIO 2
Cena brutto
2299.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Ploter tnący Silhouette Curio 2

Nowy ploter Silhouette prezentuje zupełnie nowe rozwiązanie. Zamiast maty ploterowej, która poruszała się pod ostrzem w Curio 2 zastosowano platformę elektrostatyczną utrzymującą materiał na miejscu, z kolei ruchomy jest cały moduł z karetką z ostrzem. Nowy mechanizm ma poprawić precyzję cięcia i pozwolić na cięcie różnorodnych mediów od cienkich delikatnych papierów po grawerowanie czy złocenie grubszych materiałów przy użyciu odpowiednich akcesoriów.

Dzięki ploterowi Curio 2 i funkcji Print & Cut, masz możliwość tworzenia własnych, unikalnych naklejek i etykiet. Proces jest prosty - wystarczy wydrukować projekt z odpowiednimi znacznikami na dowolnej drukarce, a następnie umieścić go na platformie plotera. Ploter automatycznie przeprowadzi cięcie wzdłuż linii wyznaczonych w programie.

Dużym atutem Silhouette Curio 2 jest wysokość obszaru roboczego, wynosząca aż 2 cm. Dzięki temu możesz wykonywać zdobienia, złocenia i grawerowanie na różnych przedmiotach, takich jak podkładki czy zeszyty. Możesz również stworzyć precyzyjne, symetryczne wzory na twardych powierzchniach i ręcznie je pomalować za pomocą dowolnych mediów.

Dodatkowo, ploter Curio 2 został wyposażony w system automatycznego pomiaru grubości materiałów. Dzięki temu ploter samodzielnie dostosowuje się do różnych materiałów, co ułatwia proces cięcia i zapewnia jeszcze większą precyzję.

Dzięki ploterowi Curio 2 możesz rozwijać swoją kreatywność i tworzyć oryginalne projekty na różnorodnych powierzchniach. To wszechstronne narzędzie, które otwiera wiele możliwości dla twórców i pasjonatów rękodzieła.

Ploter Curio 2 - cięcie bez maty

Dzięki polu elektrostatycznemu, ploter jest w stanie utrzymać na miejscu nawet bardzo cienkie materiały, bez konieczności korzystania z maty. Dzięki temu eliminowane jest ryzyko zwijania lub rozerwania materiałów podczas ich usuwania z klejącej powierzchni. Jednak jeśli wolisz korzystać z cięcia na macie, nadal masz taką możliwość. Ploter Silhouette Curio 2 jest kompatybilny z matami Silhouette o standardowych wymiarach 30,5 x 30,5 cm. Dzięki temu możesz korzystać zarówno z pola elektrostatycznego, jak i maty, w zależności od swoich preferencji i potrzeb.

Ploter Silhouette Curio 2 obsługiwany jest poprzez oprogramowanie Silhouette Studio instalowane na komputerze. Program oferuje łatwe w obsłudze narzędzia, które umożliwiają tworzenie własnych projektów. Możesz importować czcionki, scalać i formatować różnorodne kształty. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupienia rozszerzenia programu do wersji Designer lub Business Edition. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z wzorów z zewnętrznych platform i programów, poszerzając swoje możliwości twórcze. Możesz korzystać zarówno z darmowych wzorów, jak i tworzyć własne, dostosowując je do swoich potrzeb. To idealne narzędzie dla osób poszukujących kreatywnych rozwiązań i chcących rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie projektowania i rękodzieła.

Poznaj funkcje

Funkcje maszyny
​FUNKCJE I NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI PLOTERA SILHOUETTE CAMEO 4
 • Możliwość cięcia na macie 30 x 30 cm (w zestawie) lub 30 x 60 cm (dostępna oddzielnie)
 • Możliwość cięcia z folii z rolki - specjalny wbudowany podajnik i odcinak folii
 • Nacisk ostrza do 5 kg
 • Wycinanie w materiałach o grubości do 3 mm m.in. folii, dobrym papierze, folii magnetycznej, cienkim silikonie
 • Możliwość zastosowania specjalnych ostrzy Rotary Blade i wycinania w tkaninach, dzianinach, filcu, skórze
 • Możliwość rysowania specjalnymi pisakami
 • Łatwe wgrywanie projektów przez USB
 • Możliwość połączenia przez Bluetooth
 • Darmowe oprogramowanie w języku polskim
 • Szczególnie polecany dla: początkujących i małych firm, branży reklamowej, artystycznej, poligraficznej, użytkowników domowych (scrapbooking, maszyna do szycia, hafciarka), szkół szycia, szkół artystycznych, przedszkoli i animatorów zabaw dla dzieci, fotografów

Standardowe wyposażenie

 • Platforma elektrostatyczna
 • Arkusz ochronny na platformę elektrostatyczną
 • Ostrze automatyczne
 • Narzędzie do regulacji ostrza
 • Taśma maskująca
 • Kabel zasilający z zasilaczem
 • Oprogramowanie Silhouette Studio do pobrania
 • Instrukcja w języku polskim

Gwarancja, instrukcja

Producent:
SILHOUETTE
Rozmiar pola cięcia:
średnie 30 x 30 cm

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij