Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyczki krawieckie Kretzer, profesjonalne do grubych materiałów (25 cm)

KRETZER 774520
Cena brutto
149.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Nożyczki krawieckie Kretzer Finny o długości 25 cm

Niezależnie czy używasz nożyczek podczas hobbystycznej pracy w domowym zaciszu, czy są Ci niezbędne do pracy w zakładzie produkcyjnym, ich odpowiedni dobór ma kluczowe znaczenie dla komfortu Twojej pracy. Dobre nożyczki krawieckie to klucz do pełnej satysfakcji podczas szycia. W ofercie sklepu internetowego posiadamy różnego rodzaju nożyczki, począwszy od małych obcinaczek do nitek, aż po ostre nożyce przeznaczone do cięcia wielu warstw tkanin.

Nożyczki Kretzer Finny 774520 są dedykowane do pracy z trudnymi, grubymi materiałami, jak i do cięcia wielu warstw jednocześnie. Całkowita długość nożyczek to 20 cm, przy czym samo ostrze stanowi 8,5 cm długości. Specjalny szlif ostrza ułatwia precyzyjne prowadzenie linii cięcia. Nożyczki wyposażono w śrubę regulującą docisk ostrzy, która pozwala na skorygowanie docisku ostrzy względem siebie. Ostrza nożyczek Kretzer wykonane są z hartowanej, nierdzewnej stali zapewniającej długą żywotność. Wykończenie ergonomiczną, antypoślizgową rękojeścią gwarantuje pewny chwyt i wygodną, wielogodzinną pracę. Poręczne, wygodne nożyczki Kretzer wyróżnia dobry stosunek jakości do ceny.

Dbając o swoje nożyczki pamiętaj, że nie należy czyścić ich pod bieżącą wodą. Wykorzystaj suchą, miękką ściereczkę. Warto cyklicznie czyścić nożyczki, jak i przechowywać je w suchym i bezpiecznym miejscu, gdyż upadek na podłogę może skutkować mechanicznym uszkodzeniem i pogorszeniem jakości cięcia.

W naszym sklepie online możesz znaleźć tego typu nożyczki w większej 28 cm wersji - Kretzer 774525 jak i jeszcze większe o długości 31 cm Kretzer 774530.

  • Model: Kretzer FINNY 774520
  • Długość nożyczek: 25 cm
  • Długość ostrza: 9 cm
Producent:
KRETZER
Długość nożyczek:
  • 25 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna
Waga nożyczek:
  • 155 g

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij