Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Nożyczki krawieckie Kretzer do grubych materiałów (30 cm)

KRETZER 774530
Cena brutto
189.00 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Nożyczki krawieckie Kretzer do grubych materiałów o długości 30 cm

Przyszedł czas na wybór nowych nożyczek do cięcia materiałów? W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór nożyczek krawieckich. Pośród dostępnych produktów możesz wybierać w zależności od potrzeb: małe obcinaczki do nitek, krótkie precyzyjne nożyczki do dokładnych cięć, jak i duże solidne nożyce do pracy z grubymi materiałami. Niemiecka marka Kretzer, którą proponujemy charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, nożyczki wykonane są z trwałej hartowanej stali, zapewniając długą nożyczkom długą żywotność.

Nożyczki Kretzer 774530 to duże nożyczki o długim ostrzu, wykonane z myślą o pracy z grubymi i trudnymi w cięciu materiałami. Ich ostrza przygotowano do pracy z niełatwymi materiałami. Rękojeść nożyczek jest olana z tworzywa sztucznego i pokryta antypoślizgową powłoką, która poprawia komfort podczas wielogodzinnych sesji. Specjalny szlif ostrzy ułatwia równe prowadzenie linii cięcia, z kolei śruba regulacyjna umożliwia korygowanie siły docisku ostrzy względem siebie.

Jeśli chcesz zadbać o swoje nożyczki, wykorzystaj do czyszczenia wyłącznie suchą, miękką ściereczkę. Nie zaleca się mycia nożyczek pod bieżącą wodą. Pamiętaj, by przechowywać je w bezpiecznym miejscu, żeby wyeliminować ryzyko przypadkowego upadku na podłogę - to najczęstsza przyczyna uszkodzenia ostrzy i utraty jakości cięcia. Regularnie dbając o swoje nożyczki Kretzer zapewnisz im doskonałą jakość na długi czas.

W naszej ofercie znajdziesz ten rodzaj nożyczek w wersji krótszej – o długości 20 cm Kretzer Finny 774520 oraz o długości 25 centymetrów Kretzer 774525.

Producent:
KRETZER
Długość nożyczek:
  • 30
Długość ostrza:
  • 14 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
  • dla leworęcznych

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij