Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Mata podkładowa TEXI PINK, samoregenerująca, dwustronna (90x60 cm)

TEXI PINK 90X60
90 x 60 cm
Cena brutto
109.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Mata podkładowa do cięcia Texi Pink 90 x 60 cm

Mata podkładowa z wyznaczonymi liniami i kątami pomocniczymi. Na jednej stronie posiada podziałkę centymetrową, na drugiej w calach. Mata jest obustronna, co oznacza, że pokryto ją specjalną regenerującą się powierzchnią zarówno z jednej jak i z drugiej strony - to spory atut dla jej żywotności. Mata w kolorze różowym, lecz tego samego typu maty znajdziesz u nas również w innych kolorach.

Tego typu maty podkładowe są niezbędne by w pełni wykorzystać możliwości cięcia przy użyciu nożyków krążkowych. Pozwalają na szybkie i precyzyjne cięcie nawet kilku warstw materiału jednocześnie, tym samym świetnie sprawdzają się w przygotowaniu wielu elementów o tym samym kształcie, za co szczególnie cenią je osoby szyjące patchworkowe projekty. Powierzchnia maty jest pokryta specjalnym tworzywem, które posiada zdolność samoregeneracji. Tym samym pozwala na wygodne ciecie bez obaw o zniszczenie maty. Warto pamiętać by matę przechowywać zawsze poziomo oraz unikać źródeł ciepła, żeby jej nie uszkodzić.

  • Rozmiar: 90 x 60 cm
  • Liczba warstw: 5
  • Grubość: 3mm

W naszej ofercie możesz wybrać tę matę w trzech rozmiarach: 45x30 cm, 60x45 cm, 90x60 cm. Maty Texi występują również w kilku kolorach, dzięki czemu możesz dobrać idealnie pasującą do Twojej pracowni.

Uwaga. Mata transportowana jest na płasko. Ten rozmiar nie zmieści się do Paczkomatu. Możliwa jest tylko dostawa kurierska do domu.

Producent:
TEXI
Rozmiar maty:
90 x 60 cm
Grubość maty:
3 mm
Rodzaj maty:
dwustronna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij