Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Mata podkładowa TEXI BLACK, samoregenerująca, dwustronna (45x30 cm)

TEXI BLACK 45X30
45 x 30 cm
Cena brutto
27.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Mata podkładowa do cięcia Texi Black 45 x 30 cm

Mata podkładowa z wyznaczonymi liniami i kątami pomocniczymi. Na jednej stronie posiada podziałkę centymetrową, na drugiej w calach. Mata jest obustronna, co oznacza, że pokryto ją specjalną regenerującą się powierzchnią zarówno z jednej jak i z drugiej strony - to spory atut dla jej żywotności. Mata jest w kolorze czarnym, lecz tego samego typu maty znajdziesz u nas również w innych kolorach.

Tego typu maty podkładowe są niezbędne by w pełni wykorzystać możliwości cięcia przy użyciu nożyków krążkowych. Pozwalają na szybkie i precyzyjne cięcie nawet kilku warstw materiału jednocześnie, tym samym świetnie sprawdzają się w przygotowaniu wielu elementów o tym samym kształcie, za co szczególnie cenią je osoby szyjące patchworkowe projekty. Powierzchnia maty jest pokryta specjalnym tworzywem, które posiada zdolność samoregeneracji. Tym samym pozwala na wygodne ciecie bez obaw o zniszczenie maty. Warto pamiętać by matę przechowywać zawsze poziomo oraz unikać źródeł ciepła, żeby jej nie uszkodzić.

  • Rozmiar: 45 x 30 cm
  • Liczba warstw: 5
  • Grubość: 3 mm

W naszej ofercie możesz wybrać tę matę w trzech rozmiarach: 45x30 cm, 60x45 cm, 90x60 cm. Maty Texi występują również w kilku kolorach, dzięki czemu możesz dobrać idealnie pasującą do Twojej pracowni.

Producent:
TEXI
Rozmiar maty:
45 x 30 cm
Grubość maty:
3 mm
Rodzaj maty:
dwustronna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij