Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️

Maszyno-hafciarka Brother F480 + program hafciarski Pe Desing Plus 2

.BROTHER F480 + PED PLUS 2
maszyna z programem podstawowym PED
Cena brutto
7880.00 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Złóż zamówienie w ciągu  10 godzin

W zestawie otrzymasz:
 Maszyno-hafciarka Brother F480 + program hafciarski Pe Desing Plus 2, fig. 3
1  x 1650.00 zł

Maszyna do szycia z dołączanym modułem haftującym Brother F480

To tzw. maszyna 2w1, czyli połączenie wieloczynnościowej maszyny do szycia z hafciarką jednoigłową. Dobre rozwiązanie dla osób chcących zamiennie korzystać z możliwości, jakie oferują takie maszyny. Model Brother F480 to wysokiej klasy maszyna do szycia, dająca duży komfort podczas szycia nawet najbardziej wymagających materiałów. W chwili gdy chcesz coś wyhaftować, należy przełączyć maszynę w tryb hafciarki - zmienić płytkę ściegową, założyć igłę do haftu i nawlec hafciarską nitkę. Maszyna 2w1 zaoszczędza miejsce, jest dobrym rozwiązaniem do domowych hobbystycznych pracowni krawieckich.

Model ten wyposażony jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz służący do obsługi wszelkich dostępnych funkcji. Zapewnia on wygodną i co najważniejsze - łatwą obsługę urządzenia. Poza bogatą funkcjonalnością maszyny do szycia, znajdziemy z maszyną spore wyposażenie dodatkowe. Dzięki temu Brother F480 jest bardzo funkcjonalny i daje duży komfort pracy. Co ciekawe, ten model dysponuje możliwością samodzielnego projektowania ściegów - wkłucie po wkłuciu.

Maszyna oferowana w zestawie z prostym programem do projektowania wzorów hafciarskich Brother PED Plus 2. Wybór promocyjnego zestawu pozwala zaoszczędzić część budżetu, który można przeznaczyć np. na doposażenie maszyny w nici, igły i inne niezbędne akcesoria.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Producent:

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij