Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
2%

Maszyna do szycia Singer 4432 plus torba na maszynę

.SINGER 4432 HEAVY DUTY + TORBA
maszyna z torbą
Cena brutto
1199.00  Cena regularna 1218.00 
1199.00 zł
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Złóż zamówienie w ciągu  9 godzin

W zestawie otrzymasz:
1  x 89.00 zł 70.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Singer 4432 Heavy Duty wraz z torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Singer 4432 Heavy Duty
    Singer 4432 to najwyższy model z serii Heavy Duty, czy wyjątkowo wytrzymałych maszyn o wzmocnionej konstrukcji. Maszyna do szycia Singer 4432 została wyposażona w 32 programy ściegowe. Wszystkie dostępne ściegi można swobodnie regulować pod względem długości i szerokości. Singer 4432 jest wyjątkowo szybki i może szyć z maksymalną prędkością do 1100 wkłuć na minutę. Został także wyposażony w regulowany docisk stopki, który sprawia, że szycie materiałów od różnej grubości i rozciągliwości jest dużo łatwiejsze. Wsród dostępnych funkcji w maszynie Siner 4432 znajdziemy także wbudowany nawlekacz igły, obcinacz nici umieszczony na obudowie maszyny, ledowe oświetlenie, wolne ramię i chwytacz rotacyjny, dzięki któremu wymiana dolnej szpulki jest łatwa i bardzo szybka. Maszyna do szycia Singer 4432 to bardzo dobra maszyna do uniwersalnego szycia. Doskonale sprawdzi się zarówno u osób zaczynających szyj, jak i u takich już szyjących.
  • Torbę na maszynę
    Doskonałą do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
SINGER

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij