Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
1%

Maszyna do szycia Singer 4423 plus torba na maszynę

.SINGER 4423 HEAVY DUTY + TORBA
maszyna z torbą
Cena brutto
1119.00  Cena regularna 1128.99 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Złóż zamówienie w ciągu  9 godzin

W zestawie otrzymasz:
 Maszyna do szycia Singer 4423 plus torba na maszynę, fig. 3
1  x 79.99 zł 70.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Singer 4423 Heavy Duty wraz z torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Singer 4423 Heavy Duty
    Singer 4423 Heavy Duty to wyjątkowy model maszyny o wzmocnionej konstrukcji stworzony z myślą o początkujących użytkownikach i uczestnikach warsztatów. Singer 4423 to wyjątkowo szybka maszyna, która szyje z prędkością do 1100 wkłuć na minutę (to szybciej niż zdecydowana większość maszyn w tym przedziale cenowym). Model ten wyposażony jest w regulowany docisk stopki, wbudowany nawlekacz igły, obcinacz nici umieszczony na obudowie, ledowe oświetlenie miejsca pracy, wolne ramię i chwytacz rotacyjny, dzięki któremu maszyna nie tylko ciszej pracuje, ale również wymiana dolnej szpulki jest szybsza i łatwiejsza. Maszyna do szycia Singer 4423 to bardzo dobra maszyna do uniwersalnego szycia. Doskonale sprawdzi się zarówno u osób zaczynających szyć, jak i u takich już szyjących.
  • Torbę na maszynę
    Doskonałą do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
SINGER

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij