Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
1%

Maszyna do szycia Singer 4411 plus torba na maszynę

.SINGER 4411 HEAVY DUTY + TORBA
maszyna z torbą
Cena brutto
1009.00  Cena regularna 1018.00 
1009.00 zł
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w środa

Złóż zamówienie w ciągu  17 godzin.

W zestawie otrzymasz:
1  x 89.00 zł 80.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Singer 4411 Heavy Duty wraz z torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Singer 4411 Heavy Duty
    Maszyna stworzona z myślą o początkujących użytkownikach i uczestnikach warsztatów. Model Singer 4411 został wyposażony w 11 podstawowych programów ściegowych, wśród których znajdziemy ścieg prosty (stebnowy), zygzak, ścieg kryty, ściegi dekoracyjne i półautomatyczne obszywanie dziurki. Dużą zaletą maszyny Singer 4411 jest jej prędkość szycia, która wynosi 1100 wkłuć na minutę (to szybciej niż zdecydowana większość maszyn w tym przedziale cenowym), a także regulowany docisk stopki, ledowe oświetlenie, chwytacz rotacyjny (dzięki niemu wymiana dolnej szpulki jest łatwa i szybka) i wolne ramię, które ułatwia wykańczanie rękawów i nogawek. Maszyna do szycia Singer 4411 to bardzo dobra maszyna do uniwersalnego szycia. Doskonale sprawdzi się zarówno u osób zaczynających szyć, jak i u takich już szyjących.
  • Torbę na maszynę
    Doskonałą do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
SINGER

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij