Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
14%

Maszyna do szycia Husqvarna E20 plus torba na maszynę

.HUSQVARNA E20 + TORBA

maszyna z torbą

Cena brutto
749.00  Cena regularna 868.99 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w środa

Złóż zamówienie w ciągu  19 godzin.

W zestawie otrzymasz:
 Maszyna do szycia Husqvarna E20 plus torba na maszynę, fig. 3
1  x 69.99 zł 50.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Husqvarna E20 z praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Husqvarna E20
    Husqvarna E20 to maszyn do szycia o wyjątkowo proste konstrukcji, podstawowych ściegach i funkcjach. Maszyna jest wyposażona w 35 programów ściegowych. Nawlekanie maszyny do szycia E20 jest bardzo intuicyjne i nie stanowi żadnego problemu. Dużym udogodnieniem jest wbudowany nawlekacz, który sprawia, że przeciągnięcie nitki przez oczko igły jest łatwe i szybkie. Istotną funkcją, którą znajdziemy w maszynie Husqvarna E20 jest regulowany docisk stopki. Dzięki tej funkcji swobodnie przeszyjemy wszystkiego typu materiały.
    Maszyna do szycia Husqvarna E20 to bardzo dobra maszyna do szycia. Przy jej pomocy uszyjesz wymarzoną sukienkę, spódnicę, spodnie, a także elementy dekoracji. To model idealny dla początkujących, jak i osób szyjących, potrzebującej mocnej i niezawodnej maszyny na lata.

  • Torbę na maszynę
    Doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
HUSQVARNA

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij