Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
2%

Maszyna do szycia Elna 220eX plus torba na maszynę

.ELNA 220 EX + TORBA
maszyna z torbą
Cena brutto
1199.00  Cena regularna 1218.00 
1199.00 zł
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

W zestawie otrzymasz:
1  x 89.00 zł 70.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Elna 220eX z praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Elna 220eX
    Elna 220 eXplore to mocna, mechaniczna maszyn do szycia, która została wyposażona w najważniejsze funkcje niezbędne do wygodnego szycia. W maszynie elna 220ex do dyspozycji mamy 15 najważniejszych programów ściegowych. Szerokość wybranych ściegów możemy regulować w zakresie od 0 do 5 mm, a długość w zakresie od 0 do 4 mm. Maszyna do szycia Elna 220 eXplore została wyposażona w nawlekacz igły, zatrzaskowe mocowanie stopek (matic), wbudowany nożyk do obcinania nici czy wyłączony transport oraz regulowany docisk stopki i możliwość szycia po okręgu.
    Elna 220 eXplore to świetna maszyna do szycia, jest mocna, dobrze wyposażona, solidnie wykonana (wzmacniana konstrukcja) i ma aż 5 lat gwarancji. To doskonała rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje niezawodnej maszyny do codziennego szycia.

  • Torbę na maszynę
    Doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
ELNA

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij