Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Najczęściej zadawane pytania

1. Jakie są sposoby płatności w sklepie eti.com.pl (czy można kupować na raty)?

Nasz sklep oferuje różne sposoby płatności: szybkim przelewem przez Internet, standardowym przelewem na konto, płatność przy odbiorze przesyłki, a także zakup na raty. Kliknij i przeczytaj więcej o sposobach płatności w sklepie ETI Radość Szycia.

2. Jak złożyć reklamacje?

Reklamacje towaru należy zgłaszać pisemnie na adres firmy Maszynosfera (ul. Wołczyńska 50, 60-167 Poznań). W przypadku reklamacji Zamawiający zobowiązany jest starannie i bezpiecznie zapakować towar wraz ze wszelkimi dodatkami, jakie Zamawiający otrzymał przy dostawie i odesłać na adres siedziby sklepu. Należy dołączyć również kopię dokumentu zakupu i opis problemu. Koszt przesyłki reklamacyjnej ponosi Sprzedawca.
Adres do wysyłki towaru:

Maszynosfera Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wołczyńska 50
60-167 Poznań

3. Czy mogę zwrócić zamówiony towar?

Zgodnie z obowiązującym prawem kupujący będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 30 dni od daty otrzymania towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku, jeżeli produkt nie nosi śladów użytkowania. Zwroty prosimy kierować na adres firmy.

Adres do wysyłki towaru:
Maszynosfera Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wołczyńska 50
60-167 Poznań

Firma Maszynosfera dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni roboczych. Kupujący dokonuje zwrotu towaru na swój koszt.
Formularz zwrotu towaru znajduje się → tutaj.

4. Jak przygotować maszynę do wysyłki?

Maszynę należy dostarczyć kompletną w oryginalnym opakowaniu zabezpieczającym przed uszkodzeniem (karton i styropian zabezpieczający). Firma Maszynosfera nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia spowodowane niewłaściwym zabezpieczeniem maszyny.