Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Jaką kupić dobrą maszynę do szycia dla początkujących?

Seria maszyn JUNO by JANOME.

Jedną z propozycji, bardzo często wybieraną dziś przez klientów jest seria maszyn JUNO od JANOME.

Firma JANOME wspólnie z RADOŚĆ SZYCIA przygotowała serię maszyn do szycia JUNO by JANOME. Seria ta składa się z 6 modeli maszyn, co umożliwia ich dopasowanie do potrzeb zarówno tych początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych amatorów szycia w domu. Wszystkie modele JUNO produkowane są w fabrykach firmy JANOME, japońskiego producenta maszyn do szycia. To dziś najpopularniejsze maszyny do szycia na naszym rynku, o czym świadczy np. Ilość opinii w internecie.

Wszystkie modele maszyn do szycia serii JUNO by JANOME cechują się niezwykłą prostotą w obsłudze, perfekcyjną jakością, niezawodnością oraz trwałością. Dodatkowo posiadają 3 lata gwarancji w systemie door to door. Bardzo wygodne.

Można je podzielić na dwie linie, linię E oraz linię J.

Linia JUNO by JANOME E to linia o klasycznym designie, obecna na naszym rynku już od ponad 5 lat.

Linia JUNO by JANOME J to linia o bardziej nowoczesnym designie maszyn, produkty z tej linii są nieco bardziej zaawansowane jeśli chodzi o funkcje.

Maszyna do szycia Juno by Janome E1015 (doskonała dla początkujących)

Maszyna do szycia dla początkujących Juno E1015

Model Juno by Janome E1015 to najbardziej podstawowy model maszyny do szycia z chwytaczem wahadłowym. Jest to idealna maszyna do szycia dla początkujących. Mocna, sprawdzona, od lat w ofercie. Posiada 15 programów ściegowych (w tym ściegi proste / stebnowe, zyg-zak, owerlokowe i ozdobne), a także półautomatyczne obszywania dziurki, płynną regulację długości ściegu i szerokości zyg-zaka.Dowiedz się więcej o Juno E1015

Maszyna do szycia Juno by Janome E1019 (doskonała do domowego szycia)

Wielofunkcyjna maszyna do szycia dla początkujących Juno E1019

Model Juno by Janome E1019 to uniwersalna, wytrzymała i nowoczesna maszyna do szycia z chwytaczem rotacyjnym. Ten rodzaj chwytacza wpływa na komfort i wygodę pracy. Maszyna ciszej pracuje, a wymiana dolnej szpulki jest szybsza i łatwiejsza. Dodatkowo w każdej chwili możemy skontrolować ile nici spodniej zostało nam na szpulce dolnej. Maszyna do szycia Juno by Janome E1019 posiada 19 programów ściegowych (w tym ściegi proste, zygzak, owerlokowy, ozdobne), półautomatyczne obszywanie dziurki, płynną regulację długości i szerokości ściegów oraz nawlekacz igły. Doskonała do domowego szycia.


Dowiedz się więcej o Juno E1019

Maszyna do szycia Juno by Janome E1030 (komputerowa i bardzo łatwa w obsłudze)

Niezawodna maszyna do szycia Juno E1030

Model Juno by Janome E1030 to komputerowa maszyna do szycia z chwytaczem rotacyjnym posiadająca 30 programów ściegowych. Znajdziemy tutaj ściegi użytkowe (z automatycznym ich zabezpieczaniem przed pruciem - ryglowaniem), ściegi zyg-zak, automatyczne obszywania dziurek, ścieg kryty oraz kilka ściegów ozdobnych. Dodatkowo płynna regulacja długości i szerokości ściegów, pozycjonowanie igły, przycisk START/STOP, (który umożliwia szycie bez rozrusznika nożnego, co znacznie ułatwia pracę w niektórych zadaniach specjalnych), a także automatyczne zakańczanie ściegów ozdobnych (każdy wzór jest odszyty do końca) oraz nawlekacz igły, który znacznie ułatwia nawlekanie. Jednym słowem KOMFORT i to za niewielkie pieniądze, zwłaszcza w porównaniu z innymi maszynami do szycia dostępnymi na rynku.

Dowiedz się więcej o Juno E1030

Maszyna do szycia Juno by Janome J15 (idealna dla początkujących i dla dzieci)

Super dla początkujących maszyna do szycia Juno J15

Model Juno by Janome J15 to starsza siostra modelu E1015. Wzbogacono ją o osłonę igły, dzięki czemu polecana jest na wszelkie warsztaty szyciowe, kursy szycia oraz dla dzieci. Mocna, sprawdzona, cieszy się ogromnym, powodzeniem. Posiada 15 programów ściegowych (w tym ściegi proste / stebnowe, zyg-zak, owerlokowe i ozdobne), a także półautomatyczne obszywania dziurki, płynną regulację długości ściegu i szerokości zyg-zaka.Dowiedz się więcej o Juno J15

Maszyna do szycia Juno by Janome J30 (komputerowa i bardzo łatwa w obsłudze)

Najlepsza dla początkujących komputerowa maszyna do szycia Juno J30

Maszyna z nowej linii JANOME, posiadająca cechy maszyn z wyższej półki cenowej. Posiada 30 programów ściegowych w tym 3 rodzaje automatycznego obszywania dziurek, profesjonalny rygiel oraz oczywiście wszystkie niezbędne ściegi użytkowe (proste/stebnowe, zygzaki, kryte, owerlokowe) oraz kilka ściegów ozdobnych. Do tego takie bajery jak START/STOP, pozycjonowanie igły góra/dół, prawo/lewo, automatyczne ryglowanie ściegów (zabezpieczenie przed pruciem), wolne ramię, szycie wstecz i wiele innych. Wszystkie ściegi posiadają płynną regulacje.


Dowiedz się więcej o Juno J30

Maszyna do szycia Juno by Janome J100 (aż 100 programów, idealna do dekorowania domu)

Super komputerowa maszyna do szycia dla początkujących Juno J100

Najwyższy model w tej serii. Wyróżnia się ilością ściegów, których ma aż sto, co w tej półce cenowej jest rzadko spotykane. Aż 8 rodzajów automatycznego obszywania dziurek, profesjonalny rygiel oraz oczywiście wszystkie niezbędne ściegi użytkowe (proste/stebnowe, zygzaki, kryte, owerlokowe) oraz wiele ściegów ozdobnych. Oczywiście tak samo, jak w przypadku modelu J30 funkcje START/STOP, pozycjonowanie igły góra/dół, prawo/lewo, automatyczne ryglowanie ściegów (zabezpieczenie przed pruciem), wolne ramię, szycie wstecz i wiele innych. Wszystkie ściegi posiadają płynną regulacje.


Dowiedz się więcej o Juno J100


Wszystkie w wyżej wymienionych maszyn możemy z całego serca polecić, sprzedaliśmy ich tysiące, a z racji tego, że w naszej siedzibie mieści się także gwarancyjny serwis maszyn JANOME, mamy bezpośredni podgląd na to jakiej jakości są to produkty. To w końcu JANOME od największego producenta maszyn na świecie.


Dodatkowo do każdego modelu JUNO by JANOME można dokupić oryginalne akcesoria, takie jak stopki, igły, torby do maszyny, oraz wiele innych przydatnych akcesoriów, warto zwrócić uwagę na to, że oferta akcesoriów do JANOME jest największa na naszym rynku.